Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 1851/3)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-317761.588
Biała Podlaska2025-01-015110.28
Biała Podlaska2024-12-315110.28
Biała Podlaska2024-01-012700
Biała Podlaska2023-12-312700
Biała Podlaska2023-09-251068.69
Biała Podlaska2023-09-241067.25
Biała Podlaska2023-09-231064.52
Biała Podlaska2023-09-221059.86
Biała Podlaska2023-09-211049.92
Biała Podlaska2023-09-201038.29
Biała Podlaska2023-09-191027.21
Biała Podlaska2023-09-181023.2
Biała Podlaska2023-09-171012.33
Biała Podlaska2023-09-161001.39
Biała Podlaska2023-09-15988.87
Biała Podlaska2023-09-14977.92
Biała Podlaska2023-09-13974.42
Biała Podlaska2023-09-12964.75
Biała Podlaska2023-08-22955.45
Biała Podlaska2023-08-16943.46
Biała Podlaska2023-07-29936.06
Biała Podlaska2023-07-28935.22
Biała Podlaska2023-07-27930.2
Biała Podlaska2023-07-26918.87
Biała Podlaska2023-07-20911.89
Biała Podlaska2023-07-19906.71
Biała Podlaska2023-06-30894.15
Biała Podlaska2023-06-29883.3
Biała Podlaska2023-06-22874.44
Biała Podlaska2023-06-21864.55
Biała Podlaska2023-06-12850.56
Biała Podlaska2023-06-11838.76
Biała Podlaska2023-06-04826.74
Biała Podlaska2023-06-03813.75
Biała Podlaska2023-06-02798.45
Biała Podlaska2023-06-01793.3
Biała Podlaska2023-05-31778.27
Biała Podlaska2023-05-30763.04
Biała Podlaska2023-05-25748.04
Biała Podlaska2023-05-24737.17
Biała Podlaska2023-05-21724.12
Biała Podlaska2023-05-20708.69
Biała Podlaska2023-05-19694.38
Biała Podlaska2023-05-18689.99
Biała Podlaska2023-05-17685.63
Biała Podlaska2023-05-09682.94
Biała Podlaska2023-05-08670.09
Biała Podlaska2023-05-07654.24
Biała Podlaska2023-05-06648.96
Biała Podlaska2023-04-30642.03
Biała Podlaska2023-04-29633.59
Biała Podlaska2023-04-28618.89
Biała Podlaska2023-04-27609.73
Biała Podlaska2023-04-26601.14
Biała Podlaska2023-04-25596.29
Biała Podlaska2023-04-20590.59
Biała Podlaska2023-04-19577.58
Biała Podlaska2023-04-16572.2
Biała Podlaska2023-04-15570.1
Biała Podlaska2023-04-14568.16
Biała Podlaska2023-04-13564.06
Biała Podlaska2023-04-12553.7
Biała Podlaska2023-04-11545.08
Biała Podlaska2023-04-05534.22
Biała Podlaska2023-04-04529.47
Biała Podlaska2023-04-03523.6
Biała Podlaska2023-04-02514.38
Biała Podlaska2023-04-01513.11
Biała Podlaska2023-03-31507.78
Biała Podlaska2023-03-30500.58
Biała Podlaska2023-03-29495.79
Biała Podlaska2023-03-28481.43
Biała Podlaska2023-03-27472.42
Biała Podlaska2023-03-26468.16
Biała Podlaska2023-03-25468.16
Biała Podlaska2023-03-24463.12
Biała Podlaska2023-03-23459.13
Biała Podlaska2023-03-22452.6
Biała Podlaska2023-03-21442.31
Biała Podlaska2023-03-20439.75
Biała Podlaska2023-03-19429.64
Biała Podlaska2023-03-18418.36
Biała Podlaska2023-03-17406.47
Biała Podlaska2023-03-12394.12
Biała Podlaska2023-03-11388.17
Biała Podlaska2023-03-10386.9
Biała Podlaska2023-03-09385.54
Biała Podlaska2023-03-08385.39
Biała Podlaska2023-03-03376.37
Biała Podlaska2023-03-02370.19
Biała Podlaska2023-03-01368.89
Biała Podlaska2023-02-28364.69
Biała Podlaska2023-02-27359.73
Biała Podlaska2023-02-26352.11
Biała Podlaska2023-02-25352.09
Biała Podlaska2023-02-24350.21
Biała Podlaska2023-02-23350.09
Biała Podlaska2023-02-22340.13
Biała Podlaska2023-02-21339.39
Biała Podlaska2023-02-18335.72
Biała Podlaska2023-02-17330.66
Biała Podlaska2023-02-16329.5
Biała Podlaska2023-02-15323.12
Biała Podlaska2023-02-14322.23
Biała Podlaska2023-02-13319.33
Biała Podlaska2023-02-12317.75
Biała Podlaska2023-02-11308.46
Biała Podlaska2023-02-04307.6
Biała Podlaska2023-02-03305.31
Biała Podlaska2023-02-02302.52
Biała Podlaska2023-02-01301.21
Biała Podlaska2023-01-31299.66
Biała Podlaska2023-01-27297.52
Biała Podlaska2023-01-26296.47
Biała Podlaska2023-01-13295.83
Biała Podlaska2023-01-12295
Biała Podlaska2023-01-11294.43
Biała Podlaska2023-01-10294.08
Biała Podlaska2023-01-05293.81
Biała Podlaska2023-01-04292.97
Biała Podlaska2022-12-14289.72
Biała Podlaska2022-12-12289.72
Biała Podlaska2022-12-10289.72
Biała Podlaska2022-12-09289.72
Biała Podlaska2022-12-08289.28
Biała Podlaska2022-12-07288.89
Biała Podlaska2022-12-01288.89
Biała Podlaska2022-11-30288.89
Biała Podlaska2022-11-25288.84
Biała Podlaska2022-11-24288.84
Biała Podlaska2022-11-23288.84
Biała Podlaska2022-11-22288.4
Biała Podlaska2022-11-18287.66
Biała Podlaska2022-11-17287.66
Biała Podlaska2022-11-16286.02
Biała Podlaska2022-11-10285.41
Biała Podlaska2022-11-09284.82
Biała Podlaska2022-10-13281.47
Biała Podlaska2022-10-12275.8
Biała Podlaska2022-10-08268.04
Biała Podlaska2022-10-07259.99
Biała Podlaska2022-10-06249
Biała Podlaska2022-10-05241.84
Biała Podlaska2022-10-04236.03
Biała Podlaska2022-10-03232.99
Biała Podlaska2022-09-29228.86
Biała Podlaska2022-09-28225.66
Biała Podlaska2022-09-27218.84
Biała Podlaska2022-09-26215.33
Biała Podlaska2022-09-25207.08
Biała Podlaska2022-09-24198.35
Biała Podlaska2022-09-23190.81
Biała Podlaska2022-09-22183.79
Biała Podlaska2022-09-21178.54
Biała Podlaska2022-09-19174.62
Biała Podlaska2022-09-18169.14
Biała Podlaska2022-09-17166.83
Biała Podlaska2022-09-16159.57
Biała Podlaska2022-09-15150.78
Biała Podlaska2022-09-14144.3
Biała Podlaska2022-09-13137.19
Biała Podlaska2022-09-12128.53
Biała Podlaska2022-09-10126.76
Biała Podlaska2022-09-09125.93
Biała Podlaska2022-09-08125.01
Biała Podlaska2022-09-07112.46
Biała Podlaska2022-09-0698.98
Biała Podlaska2022-09-0385.37
Biała Podlaska2022-09-0271.8
Biała Podlaska2022-09-0158.3
Biała Podlaska2022-08-3146.59
Biała Podlaska2022-08-2635.34
Biała Podlaska2022-08-2523.79
Biała Podlaska2022-08-242320
Biała Podlaska2022-08-2411.05
Biała Podlaska2022-08-240.66
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content