Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 1976)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-317351.458
Biała Podlaska2025-01-014914.98
Biała Podlaska2024-12-314914.98
Biała Podlaska2024-01-012700
Biała Podlaska2023-12-312700
Biała Podlaska2023-09-162349.71
Biała Podlaska2023-09-152343.52
Biała Podlaska2023-09-142331.71
Biała Podlaska2023-09-132328.38
Biała Podlaska2023-09-122319.33
Biała Podlaska2023-09-112310.49
Biała Podlaska2023-09-102300.39
Biała Podlaska2023-09-092290.02
Biała Podlaska2023-09-082280.01
Biała Podlaska2023-09-072268.79
Biała Podlaska2023-09-062257.91
Biała Podlaska2023-09-052246.68
Biała Podlaska2023-09-042236.08
Biała Podlaska2023-09-032224.97
Biała Podlaska2023-09-022216.48
Biała Podlaska2023-08-312206.07
Biała Podlaska2023-08-302200.84
Biała Podlaska2023-08-292192.64
Biała Podlaska2023-08-282181.54
Biała Podlaska2023-08-272174.84
Biała Podlaska2023-08-262167.69
Biała Podlaska2023-08-252157.48
Biała Podlaska2023-08-242152.97
Biała Podlaska2023-08-232145.26
Biała Podlaska2023-08-222133.68
Biała Podlaska2023-08-212121.97
Biała Podlaska2023-08-202112.68
Biała Podlaska2023-08-192103
Biała Podlaska2023-08-182092.25
Biała Podlaska2023-08-172081.78
Biała Podlaska2023-08-162070.1
Biała Podlaska2023-08-152061.72
Biała Podlaska2023-08-142049.13
Biała Podlaska2023-08-132040.43
Biała Podlaska2023-08-122028.32
Biała Podlaska2023-08-112015.83
Biała Podlaska2023-08-102008.06
Biała Podlaska2023-08-082001.25
Biała Podlaska2023-08-071991.56
Biała Podlaska2023-08-061984.13
Biała Podlaska2023-08-051973.53
Biała Podlaska2023-08-041970.1
Biała Podlaska2023-08-031961.03
Biała Podlaska2023-08-021957.17
Biała Podlaska2023-08-011946.49
Biała Podlaska2023-07-311938.84
Biała Podlaska2023-07-301928.66
Biała Podlaska2023-07-291918.88
Biała Podlaska2023-07-281905.8
Biała Podlaska2023-07-271901.3
Biała Podlaska2023-07-251890.9
Biała Podlaska2023-07-241880.87
Biała Podlaska2023-07-231871.71
Biała Podlaska2023-07-221862.34
Biała Podlaska2023-07-211853.18
Biała Podlaska2023-07-201842.84
Biała Podlaska2023-07-191838.03
Biała Podlaska2023-07-181826.75
Biała Podlaska2023-07-161813.8
Biała Podlaska2023-07-151800.94
Biała Podlaska2023-07-141790.23
Biała Podlaska2023-07-131778.3
Biała Podlaska2023-07-121771.38
Biała Podlaska2023-07-111760.86
Biała Podlaska2023-07-101751.75
Biała Podlaska2023-07-091738.65
Biała Podlaska2023-07-081725.32
Biała Podlaska2023-07-071714.16
Biała Podlaska2023-07-061702.67
Biała Podlaska2023-07-051692.69
Biała Podlaska2023-07-041679.9
Biała Podlaska2023-07-031667.84
Biała Podlaska2023-07-021657.82
Biała Podlaska2023-07-011649.62
Biała Podlaska2023-06-301641.47
Biała Podlaska2023-06-291629.5
Biała Podlaska2023-06-281621.13
Biała Podlaska2023-06-271615.77
Biała Podlaska2023-06-261609.62
Biała Podlaska2023-06-251598.28
Biała Podlaska2023-06-241598.26
Biała Podlaska2023-06-231587.14
Biała Podlaska2023-06-221579.34
Biała Podlaska2023-06-211569.02
Biała Podlaska2023-06-201556.3
Biała Podlaska2023-06-191544.53
Biała Podlaska2023-06-181534.1
Biała Podlaska2023-06-171531.27
Biała Podlaska2023-06-161527.96
Biała Podlaska2023-06-151522.85
Biała Podlaska2023-06-141511.7
Biała Podlaska2023-06-131506.44
Biała Podlaska2023-06-121503.95
Biała Podlaska2023-06-111492.93
Biała Podlaska2023-06-101482.48
Biała Podlaska2023-06-091477.32
Biała Podlaska2023-06-081470
Biała Podlaska2023-06-071459.3
Biała Podlaska2023-06-061447.36
Biała Podlaska2023-06-051435.01
Biała Podlaska2023-06-041421.18
Biała Podlaska2023-06-031409.4
Biała Podlaska2023-06-021395.13
Biała Podlaska2023-06-011390.47
Biała Podlaska2023-05-311376.57
Biała Podlaska2023-05-301362.36
Biała Podlaska2023-05-291348.16
Biała Podlaska2023-05-281334.59
Biała Podlaska2023-05-271320.37
Biała Podlaska2023-05-261306.03
Biała Podlaska2023-05-251293.99
Biała Podlaska2023-05-241280.89
Biała Podlaska2023-05-231269.1
Biała Podlaska2023-05-221256.37
Biała Podlaska2023-05-211247.22
Biała Podlaska2023-05-201232.96
Biała Podlaska2023-05-191219.46
Biała Podlaska2023-05-181215.58
Biała Podlaska2023-05-171211.73
Biała Podlaska2023-05-161209.38
Biała Podlaska2023-05-151199.51
Biała Podlaska2023-05-141197.23
Biała Podlaska2023-05-131183.44
Biała Podlaska2023-05-121172.31
Biała Podlaska2023-05-111159.22
Biała Podlaska2023-05-101144.43
Biała Podlaska2023-05-091130.16
Biała Podlaska2023-05-081118
Biała Podlaska2023-05-071103.14
Biała Podlaska2023-05-061098.29
Biała Podlaska2023-05-051092
Biała Podlaska2023-05-041077.87
Biała Podlaska2023-05-031063.09
Biała Podlaska2023-05-021049.09
Biała Podlaska2023-05-011038.41
Biała Podlaska2023-04-301023.55
Biała Podlaska2023-04-291014.57
Biała Podlaska2023-04-281000.4
Biała Podlaska2023-04-27992.36
Biała Podlaska2023-04-26984.62
Biała Podlaska2023-04-25980.09
Biała Podlaska2023-04-24975.04
Biała Podlaska2023-04-23963.67
Biała Podlaska2023-04-22949.87
Biała Podlaska2023-04-21939.22
Biała Podlaska2023-04-20925.02
Biała Podlaska2023-04-19912.38
Biała Podlaska2023-04-18907.22
Biała Podlaska2023-04-17900.84
Biała Podlaska2023-04-16897.66
Biała Podlaska2023-04-15892.16
Biała Podlaska2023-04-14890.49
Biała Podlaska2023-04-13886.74
Biała Podlaska2023-04-12876.59
Biała Podlaska2023-04-11868.36
Biała Podlaska2023-04-10857.57
Biała Podlaska2023-04-09847.2
Biała Podlaska2023-04-08840.79
Biała Podlaska2023-04-07833.57
Biała Podlaska2023-04-06830.9
Biała Podlaska2023-04-05829.77
Biała Podlaska2023-04-04825.26
Biała Podlaska2023-04-03820.2
Biała Podlaska2023-04-02811.18
Biała Podlaska2023-04-01810.08
Biała Podlaska2023-03-31805.12
Biała Podlaska2023-03-30798.13
Biała Podlaska2023-03-29793.74
Biała Podlaska2023-03-28779.94
Biała Podlaska2023-03-27770.98
Biała Podlaska2023-03-26766.95
Biała Podlaska2023-03-25761.76
Biała Podlaska2023-03-24757.39
Biała Podlaska2023-03-23753.7
Biała Podlaska2023-03-22747.42
Biała Podlaska2023-03-21736.83
Biała Podlaska2023-03-20734.54
Biała Podlaska2023-03-19724.21
Biała Podlaska2023-03-18712.82
Biała Podlaska2023-03-17701.13
Biała Podlaska2023-03-16688.73
Biała Podlaska2023-03-15680.19
Biała Podlaska2023-03-14677.83
Biała Podlaska2023-03-13667.85
Biała Podlaska2023-03-12664.6
Biała Podlaska2023-03-11658.05
Biała Podlaska2023-03-10656.95
Biała Podlaska2023-03-09655.44
Biała Podlaska2023-03-08654.58
Biała Podlaska2023-03-07645.19
Biała Podlaska2023-03-06639.79
Biała Podlaska2023-03-05631.68
Biała Podlaska2023-03-04625.66
Biała Podlaska2023-03-03624.68
Biała Podlaska2023-03-02618.04
Biała Podlaska2023-03-01616.91
Biała Podlaska2023-02-28613.44
Biała Podlaska2023-02-27608.97
Biała Podlaska2023-02-26601.05
Biała Podlaska2023-02-25600.63
Biała Podlaska2023-02-24598.92
Biała Podlaska2023-02-23598.11
Biała Podlaska2023-02-22587.59
Biała Podlaska2023-02-21586.95
Biała Podlaska2023-02-20583.53
Biała Podlaska2023-02-19582.07
Biała Podlaska2023-02-18580.08
Biała Podlaska2023-02-17574.77
Biała Podlaska2023-02-16573.75
Biała Podlaska2023-02-15566.79
Biała Podlaska2023-02-14566.02
Biała Podlaska2023-02-13563.64
Biała Podlaska2023-02-12562.24
Biała Podlaska2023-02-11551.93
Biała Podlaska2023-02-10551.18
Biała Podlaska2023-02-09549.65
Biała Podlaska2023-02-08543.81
Biała Podlaska2023-02-07533.72
Biała Podlaska2023-02-06533.27
Biała Podlaska2023-02-05525.29
Biała Podlaska2023-02-04522.49
Biała Podlaska2023-02-03519.9
Biała Podlaska2023-02-02517.08
Biała Podlaska2023-02-01515.87
Biała Podlaska2023-01-31514.37
Biała Podlaska2023-01-30512.04
Biała Podlaska2023-01-29511.56
Biała Podlaska2023-01-28510.12
Biała Podlaska2023-01-27509.76
Biała Podlaska2023-01-26508.84
Biała Podlaska2023-01-25508.29
Biała Podlaska2023-01-24507.93
Biała Podlaska2023-01-23507.45
Biała Podlaska2023-01-22506.99
Biała Podlaska2023-01-21506.54
Biała Podlaska2023-01-20506.37
Biała Podlaska2023-01-19506.24
Biała Podlaska2023-01-18505.91
Biała Podlaska2023-01-17505.68
Biała Podlaska2023-01-16503.61
Biała Podlaska2023-01-15503.06
Biała Podlaska2023-01-14502.48
Biała Podlaska2023-01-13498.76
Biała Podlaska2023-01-12498.02
Biała Podlaska2023-01-11497.53
Biała Podlaska2023-01-10497.25
Biała Podlaska2023-01-09497.04
Biała Podlaska2023-01-08496.04
Biała Podlaska2023-01-07495.21
Biała Podlaska2023-01-06495.04
Biała Podlaska2023-01-05494.66
Biała Podlaska2023-01-04493.89
Biała Podlaska2023-01-03489.98
Biała Podlaska2023-01-02487.42
Biała Podlaska2023-01-01485.02
Biała Podlaska2022-12-31480.14
Biała Podlaska2022-12-30479.14
Biała Podlaska2022-12-29476
Biała Podlaska2022-12-28475.18
Biała Podlaska2022-12-27471.82
Biała Podlaska2022-12-26470.99
Biała Podlaska2022-12-25470.76
Biała Podlaska2022-12-24470.39
Biała Podlaska2022-12-23470.01
Biała Podlaska2022-12-22469.54
Biała Podlaska2022-12-21469.26
Biała Podlaska2022-12-20469.21
Biała Podlaska2022-12-19469.21
Biała Podlaska2022-12-18469.21
Biała Podlaska2022-12-15469.21
Biała Podlaska2022-12-14469.21
Biała Podlaska2022-12-13469.18
Biała Podlaska2022-12-12469.18
Biała Podlaska2022-12-10469.18
Biała Podlaska2022-12-09469.15
Biała Podlaska2022-12-08468.08
Biała Podlaska2022-12-07465.8
Biała Podlaska2022-12-06465.69
Biała Podlaska2022-12-05465.59
Biała Podlaska2022-12-04465.44
Biała Podlaska2022-12-03465.41
Biała Podlaska2022-12-02465.22
Biała Podlaska2022-12-01465.15
Biała Podlaska2022-11-30465.13
Biała Podlaska2022-11-29464.88
Biała Podlaska2022-11-28464.43
Biała Podlaska2022-11-27464.18
Biała Podlaska2022-11-26463.82
Biała Podlaska2022-11-25463.82
Biała Podlaska2022-11-24463.82
Biała Podlaska2022-11-23463.82
Biała Podlaska2022-11-22463.46
Biała Podlaska2022-11-21462.82
Biała Podlaska2022-11-20461.2
Biała Podlaska2022-11-19460.63
Biała Podlaska2022-11-18460.49
Biała Podlaska2022-11-17460.24
Biała Podlaska2022-11-16458.76
Biała Podlaska2022-11-15458.24
Biała Podlaska2022-11-14457.74
Biała Podlaska2022-11-13456.55
Biała Podlaska2022-11-12456.24
Biała Podlaska2022-11-11455.99
Biała Podlaska2022-11-10455.33
Biała Podlaska2022-11-09454.82
Biała Podlaska2022-11-08451.25
Biała Podlaska2022-11-07446.25
Biała Podlaska2022-11-06445.7
Biała Podlaska2022-11-05444.81
Biała Podlaska2022-11-04444.26
Biała Podlaska2022-11-03439.41
Biała Podlaska2022-11-02432.09
Biała Podlaska2022-11-01430.3
Biała Podlaska2022-10-31429.44
Biała Podlaska2022-10-30424.77
Biała Podlaska2022-10-29415.47
Biała Podlaska2022-10-28411.16
Biała Podlaska2022-10-27407.44
Biała Podlaska2022-10-26400.96
Biała Podlaska2022-10-25396.28
Biała Podlaska2022-10-24394.7
Biała Podlaska2022-10-23393.16
Biała Podlaska2022-10-22391.72
Biała Podlaska2022-10-21390.48
Biała Podlaska2022-10-20383.09
Biała Podlaska2022-10-19374.17
Biała Podlaska2022-10-18370.76
Biała Podlaska2022-10-17363.07
Biała Podlaska2022-10-16357.52
Biała Podlaska2022-10-15351.7
Biała Podlaska2022-10-14345.25
Biała Podlaska2022-10-13342.02
Biała Podlaska2022-10-12336.75
Biała Podlaska2022-10-11328.38
Biała Podlaska2022-10-10322.24
Biała Podlaska2022-10-09312.95
Biała Podlaska2022-10-08310.18
Biała Podlaska2022-10-07301.52
Biała Podlaska2022-10-06290.51
Biała Podlaska2022-10-05283.37
Biała Podlaska2022-10-04277.45
Biała Podlaska2022-10-03274.52
Biała Podlaska2022-10-02270.84
Biała Podlaska2022-10-01267.34
Biała Podlaska2022-09-30265.1
Biała Podlaska2022-09-29261.48
Biała Podlaska2022-09-28258.58
Biała Podlaska2022-09-27251.85
Biała Podlaska2022-09-26248.83
Biała Podlaska2022-09-25240.19
Biała Podlaska2022-09-24231.47
Biała Podlaska2022-09-23224.07
Biała Podlaska2022-09-22217.04
Biała Podlaska2022-09-21211.92
Biała Podlaska2022-09-20208.12
Biała Podlaska2022-09-19203.57
Biała Podlaska2022-09-18198.45
Biała Podlaska2022-09-17196.37
Biała Podlaska2022-09-16189.59
Biała Podlaska2022-09-15181.35
Biała Podlaska2022-09-14174.8
Biała Podlaska2022-09-13168.28
Biała Podlaska2022-09-12159.43
Biała Podlaska2022-09-11157.86
Biała Podlaska2022-09-10157
Biała Podlaska2022-09-09156.16
Biała Podlaska2022-09-08155.4
Biała Podlaska2022-09-07143.99
Biała Podlaska2022-09-06131.67
Biała Podlaska2022-09-06119.44
Biała Podlaska2022-09-05119.28
Biała Podlaska2022-09-04109.06
Biała Podlaska2022-09-0399.45
Biała Podlaska2022-09-0287.18
Biała Podlaska2022-09-0174.69
Biała Podlaska2022-08-3163.89
Biała Podlaska2022-08-3053.51
Biała Podlaska2022-08-2947.7
Biała Podlaska2022-08-2845
Biała Podlaska2022-08-2733.61
Biała Podlaska2022-08-2522.01
Biała Podlaska2022-08-242980
Biała Podlaska2022-08-2410.33
Biała Podlaska2022-08-240.4
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content