Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 1717/2)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-317363.218
Biała Podlaska2025-01-014920.58
Biała Podlaska2024-12-314920.58
Biała Podlaska2024-01-012700
Biała Podlaska2023-12-312700
Biała Podlaska2023-11-232870.62
Biała Podlaska2023-11-222870.62
Biała Podlaska2023-11-212870.54
Biała Podlaska2023-11-202870.54
Biała Podlaska2023-11-192870.54
Biała Podlaska2023-11-182870.39
Biała Podlaska2023-11-172870.39
Biała Podlaska2023-11-162870.39
Biała Podlaska2023-11-152865.41
Biała Podlaska2023-11-142864.3
Biała Podlaska2023-11-132863.24
Biała Podlaska2023-11-122861.9
Biała Podlaska2023-11-112859.61
Biała Podlaska2023-11-102859.08
Biała Podlaska2023-11-092857.16
Biała Podlaska2023-11-082850.81
Biała Podlaska2023-11-072847.47
Biała Podlaska2023-11-062842.56
Biała Podlaska2023-11-052841.04
Biała Podlaska2023-11-042838.84
Biała Podlaska2023-11-032832.34
Biała Podlaska2023-11-022830.32
Biała Podlaska2023-11-012822.99
Biała Podlaska2023-10-312819.23
Biała Podlaska2023-10-302817.52
Biała Podlaska2023-10-292812.64
Biała Podlaska2023-10-282808.29
Biała Podlaska2023-10-272805.71
Biała Podlaska2023-10-262802.99
Biała Podlaska2023-10-252801.12
Biała Podlaska2023-10-242800.67
Biała Podlaska2023-10-232796.41
Biała Podlaska2023-10-222793
Biała Podlaska2023-10-212790.45
Biała Podlaska2023-10-202789.27
Biała Podlaska2023-10-192788.68
Biała Podlaska2023-10-182785.28
Biała Podlaska2023-10-172778.18
Biała Podlaska2023-10-162771.56
Biała Podlaska2023-10-152768.19
Biała Podlaska2023-10-142763.31
Biała Podlaska2023-10-132756.14
Biała Podlaska2023-10-122752.06
Biała Podlaska2023-10-112749.57
Biała Podlaska2023-10-102743.8
Biała Podlaska2023-10-092735.91
Biała Podlaska2023-10-082731.01
Biała Podlaska2023-10-072723.79
Biała Podlaska2023-10-062720.6
Biała Podlaska2023-10-052713.74
Biała Podlaska2023-10-042708.41
Biała Podlaska2023-10-032705.08
Biała Podlaska2023-10-022695.92
Biała Podlaska2023-10-012688.49
Biała Podlaska2023-09-302680.95
Biała Podlaska2023-09-292678.54
Biała Podlaska2023-09-282668.16
Biała Podlaska2023-09-272657.54
Biała Podlaska2023-09-262647.44
Biała Podlaska2023-09-252637.52
Biała Podlaska2023-09-242628.35
Biała Podlaska2023-09-232625.53
Biała Podlaska2023-09-222620.98
Biała Podlaska2023-09-212611.25
Biała Podlaska2023-09-202599.94
Biała Podlaska2023-09-192589.43
Biała Podlaska2023-09-182585.27
Biała Podlaska2023-09-172574.52
Biała Podlaska2023-09-162563.75
Biała Podlaska2023-09-152551.6
Biała Podlaska2023-09-142539.42
Biała Podlaska2023-09-132535.85
Biała Podlaska2023-09-122526.57
Biała Podlaska2023-09-112517.48
Biała Podlaska2023-09-102506.68
Biała Podlaska2023-09-092495.75
Biała Podlaska2023-09-082485.47
Biała Podlaska2023-09-072473.72
Biała Podlaska2023-09-062462.6
Biała Podlaska2023-09-052450.91
Biała Podlaska2023-09-042438.06
Biała Podlaska2023-09-032427.05
Biała Podlaska2023-09-022418.49
Biała Podlaska2023-09-012407.54
Biała Podlaska2023-08-312396.42
Biała Podlaska2023-08-302390.22
Biała Podlaska2023-08-292381.04
Biała Podlaska2023-08-282369.21
Biała Podlaska2023-08-272361.43
Biała Podlaska2023-08-262354.17
Biała Podlaska2023-08-252343.3
Biała Podlaska2023-08-242337.86
Biała Podlaska2023-08-232328.28
Biała Podlaska2023-08-222315.38
Biała Podlaska2023-08-212303.42
Biała Podlaska2023-08-202293
Biała Podlaska2023-08-192282.05
Biała Podlaska2023-08-182270.73
Biała Podlaska2023-08-172258.71
Biała Podlaska2023-08-162247.06
Biała Podlaska2023-08-152237.3
Biała Podlaska2023-08-142223.68
Biała Podlaska2023-08-132213.72
Biała Podlaska2023-08-122201.07
Biała Podlaska2023-08-112187.66
Biała Podlaska2023-08-102178.87
Biała Podlaska2023-08-092171
Biała Podlaska2023-08-082160.49
Biała Podlaska2023-08-072149.68
Biała Podlaska2023-08-062141.5
Biała Podlaska2023-08-052129.83
Biała Podlaska2023-08-042125.68
Biała Podlaska2023-08-032115.23
Biała Podlaska2023-08-022110.12
Biała Podlaska2023-08-012098.56
Biała Podlaska2023-07-312089.21
Biała Podlaska2023-07-302078.07
Biała Podlaska2023-07-292067.59
Biała Podlaska2023-07-282054.38
Biała Podlaska2023-07-272048.89
Biała Podlaska2023-07-262037.12
Biała Podlaska2023-07-252029.73
Biała Podlaska2023-07-242018.16
Biała Podlaska2023-07-232007.52
Biała Podlaska2023-07-221996.42
Biała Podlaska2023-07-211986.06
Biała Podlaska2023-07-201973.38
Biała Podlaska2023-07-191968.04
Biała Podlaska2023-07-181955.09
Biała Podlaska2023-07-171940.64
Biała Podlaska2023-07-161934.06
Biała Podlaska2023-07-151919.45
Biała Podlaska2023-07-141906.93
Biała Podlaska2023-07-131893.58
Biała Podlaska2023-07-121885.16
Biała Podlaska2023-07-111872.91
Biała Podlaska2023-07-101863.18
Biała Podlaska2023-07-091848.37
Biała Podlaska2023-07-081833.52
Biała Podlaska2023-07-071820.47
Biała Podlaska2023-07-061806.97
Biała Podlaska2023-07-051795.51
Biała Podlaska2023-07-041780.73
Biała Podlaska2023-07-031766.57
Biała Podlaska2023-07-021754.63
Biała Podlaska2023-07-011745.1
Biała Podlaska2023-06-301735
Biała Podlaska2023-06-291720.68
Biała Podlaska2023-06-281711.29
Biała Podlaska2023-06-271704.51
Biała Podlaska2023-06-261697.71
Biała Podlaska2023-06-251683.89
Biała Podlaska2023-06-241672.3
Biała Podlaska2023-06-231659.27
Biała Podlaska2023-06-221649.82
Biała Podlaska2023-06-211637.46
Biała Podlaska2023-06-201622.98
Biała Podlaska2023-06-191609.29
Biała Podlaska2023-06-181597.6
Biała Podlaska2023-06-171594.18
Biała Podlaska2023-06-161590.15
Biała Podlaska2023-06-151584.04
Biała Podlaska2023-06-141571.58
Biała Podlaska2023-06-131565.04
Biała Podlaska2023-06-121561.9
Biała Podlaska2023-06-111549.54
Biała Podlaska2023-06-101537.01
Biała Podlaska2023-06-091530.98
Biała Podlaska2023-06-081522.21
Biała Podlaska2023-06-071509.93
Biała Podlaska2023-06-061496.85
Biała Podlaska2023-06-051482.78
Biała Podlaska2023-06-041467.23
Biała Podlaska2023-06-031452.64
Biała Podlaska2023-06-021436.49
Biała Podlaska2023-06-011430.93
Biała Podlaska2023-05-311415.14
Biała Podlaska2023-05-301399.2
Biała Podlaska2023-05-291383.46
Biała Podlaska2023-05-281367.96
Biała Podlaska2023-05-271352.22
Biała Podlaska2023-05-261336.44
Biała Podlaska2023-05-251323.6
Biała Podlaska2023-05-241309.77
Biała Podlaska2023-05-231295.79
Biała Podlaska2023-05-221281.53
Biała Podlaska2023-05-211270.15
Biała Podlaska2023-05-201254.45
Biała Podlaska2023-05-191239.91
Biała Podlaska2023-05-181235.19
Biała Podlaska2023-05-171230.42
Biała Podlaska2023-05-161227.56
Biała Podlaska2023-05-151215.73
Biała Podlaska2023-05-141212.9
Biała Podlaska2023-05-131197.6
Biała Podlaska2023-05-121185.37
Biała Podlaska2023-05-111171.75
Biała Podlaska2023-05-101155.61
Biała Podlaska2023-05-091140.25
Biała Podlaska2023-05-081126.7
Biała Podlaska2023-05-071111.61
Biała Podlaska2023-05-061105.91
Biała Podlaska2023-05-051098.68
Biała Podlaska2023-05-041083.96
Biała Podlaska2023-05-031069.07
Biała Podlaska2023-05-021054.82
Biała Podlaska2023-05-011043.62
Biała Podlaska2023-04-301027.92
Biała Podlaska2023-04-291017.79
Biała Podlaska2023-04-281003.01
Biała Podlaska2023-04-27992.9
Biała Podlaska2023-04-26984.11
Biała Podlaska2023-04-25979.15
Biała Podlaska2023-04-24973.19
Biała Podlaska2023-04-23960.66
Biała Podlaska2023-04-22946.26
Biała Podlaska2023-04-21935.21
Biała Podlaska2023-04-20920.69
Biała Podlaska2023-04-19908.7
Biała Podlaska2023-04-18903
Biała Podlaska2023-04-17895.38
Biała Podlaska2023-04-16891.18
Biała Podlaska2023-04-15884.62
Biała Podlaska2023-04-14882.59
Biała Podlaska2023-04-13878.54
Biała Podlaska2023-04-12867.77
Biała Podlaska2023-04-11858.52
Biała Podlaska2023-04-10847.9
Biała Podlaska2023-04-09837
Biała Podlaska2023-04-08829.4
Biała Podlaska2023-04-07821.86
Biała Podlaska2023-04-06818.67
Biała Podlaska2023-04-05817.28
Biała Podlaska2023-04-04809.68
Biała Podlaska2023-04-03803.38
Biała Podlaska2023-04-02794.12
Biała Podlaska2023-04-01792.76
Biała Podlaska2023-03-31787.19
Biała Podlaska2023-03-30779.87
Biała Podlaska2023-03-29774.75
Biała Podlaska2023-03-28760.65
Biała Podlaska2023-03-27751.94
Biała Podlaska2023-03-26747.46
Biała Podlaska2023-03-25741.47
Biała Podlaska2023-03-24736.3
Biała Podlaska2023-03-23732.21
Biała Podlaska2023-03-22725.81
Biała Podlaska2023-03-21715.77
Biała Podlaska2023-03-20712.93
Biała Podlaska2023-03-19703.17
Biała Podlaska2023-03-18692.54
Biała Podlaska2023-03-17681.16
Biała Podlaska2023-03-16669.34
Biała Podlaska2023-03-15660.18
Biała Podlaska2023-03-14657.34
Biała Podlaska2023-03-13648.24
Biała Podlaska2023-03-12644.89
Biała Podlaska2023-03-11638.89
Biała Podlaska2023-03-10637.47
Biała Podlaska2023-03-09636.15
Biała Podlaska2023-03-08635.31
Biała Podlaska2023-03-07628.09
Biała Podlaska2023-03-06623.63
Biała Podlaska2023-03-05617.16
Biała Podlaska2023-03-04611.36
Biała Podlaska2023-03-03610.15
Biała Podlaska2023-03-02604.06
Biała Podlaska2023-03-01602.64
Biała Podlaska2023-02-28598.46
Biała Podlaska2023-02-27593.37
Biała Podlaska2023-02-26586.35
Biała Podlaska2023-02-25585.86
Biała Podlaska2023-02-24583.82
Biała Podlaska2023-02-23582.91
Biała Podlaska2023-02-22573.73
Biała Podlaska2023-02-21572.92
Biała Podlaska2023-02-20569.51
Biała Podlaska2023-02-19567.89
Biała Podlaska2023-02-18565.64
Biała Podlaska2023-02-17561.12
Biała Podlaska2023-02-16559.91
Biała Podlaska2023-02-15553.96
Biała Podlaska2023-02-14553.03
Biała Podlaska2023-02-13550.55
Biała Podlaska2023-02-12548.89
Biała Podlaska2023-02-11540.31
Biała Podlaska2023-02-10539.42
Biała Podlaska2023-02-09537.66
Biała Podlaska2023-02-08532.16
Biała Podlaska2023-02-07523.92
Biała Podlaska2023-02-06523.4
Biała Podlaska2023-02-05517.19
Biała Podlaska2023-02-04514.6
Biała Podlaska2023-02-03512.31
Biała Podlaska2023-02-02509.45
Biała Podlaska2023-02-01508.2
Biała Podlaska2023-01-31506.62
Biała Podlaska2023-01-30504.4
Biała Podlaska2023-01-29503.66
Biała Podlaska2023-01-28502.07
Biała Podlaska2023-01-27501.6
Biała Podlaska2023-01-26500.55
Biała Podlaska2023-01-25499.86
Biała Podlaska2023-01-24499.4
Biała Podlaska2023-01-23498.82
Biała Podlaska2023-01-22498.28
Biała Podlaska2023-01-21497.95
Biała Podlaska2023-01-20497.77
Biała Podlaska2023-01-19497.58
Biała Podlaska2023-01-18497.16
Biała Podlaska2023-01-17496.86
Biała Podlaska2023-01-16495.13
Biała Podlaska2023-01-15494.53
Biała Podlaska2023-01-14493.83
Biała Podlaska2023-01-13490.81
Biała Podlaska2023-01-12489.96
Biała Podlaska2023-01-11489.41
Biała Podlaska2023-01-10489.05
Biała Podlaska2023-01-09488.74
Biała Podlaska2023-01-08487.74
Biała Podlaska2023-01-07487.65
Biała Podlaska2023-01-06487.65
Biała Podlaska2023-01-05487.15
Biała Podlaska2023-01-04486.26
Biała Podlaska2023-01-03483.33
Biała Podlaska2023-01-02481.45
Biała Podlaska2023-01-01479.42
Biała Podlaska2022-12-31475.96
Biała Podlaska2022-12-30474.87
Biała Podlaska2022-12-29472.55
Biała Podlaska2022-12-28471.7
Biała Podlaska2022-12-27469.18
Biała Podlaska2022-12-26468.34
Biała Podlaska2022-12-25468.07
Biała Podlaska2022-12-24467.59
Biała Podlaska2022-12-23467.1
Biała Podlaska2022-12-22466.72
Biała Podlaska2022-12-10466.48
Biała Podlaska2022-12-09466.47
Biała Podlaska2022-12-08465.58
Biała Podlaska2022-12-07463.84
Biała Podlaska2022-12-06463.84
Biała Podlaska2022-12-05463.71
Biała Podlaska2022-12-04463.51
Biała Podlaska2022-12-03463.44
Biała Podlaska2022-12-02463.21
Biała Podlaska2022-12-01463.1
Biała Podlaska2022-11-30463.03
Biała Podlaska2022-11-29462.78
Biała Podlaska2022-11-28462.36
Biała Podlaska2022-11-27462.26
Biała Podlaska2022-11-26462.26
Biała Podlaska2022-11-25462.26
Biała Podlaska2022-11-24462.26
Biała Podlaska2022-11-23462.26
Biała Podlaska2022-11-22461.8
Biała Podlaska2022-11-21461.02
Biała Podlaska2022-11-20459.37
Biała Podlaska2022-11-19459.08
Biała Podlaska2022-11-18458.98
Biała Podlaska2022-11-17458.76
Biała Podlaska2022-11-16457.03
Biała Podlaska2022-11-15456.37
Biała Podlaska2022-11-14455.75
Biała Podlaska2022-11-13454.42
Biała Podlaska2022-11-12454.01
Biała Podlaska2022-11-11453.66
Biała Podlaska2022-11-10452.85
Biała Podlaska2022-11-09452.22
Biała Podlaska2022-11-08448.96
Biała Podlaska2022-11-07444.57
Biała Podlaska2022-11-06443.92
Biała Podlaska2022-11-05442.54
Biała Podlaska2022-11-04441.86
Biała Podlaska2022-11-03437.77
Biała Podlaska2022-11-02431.72
Biała Podlaska2022-11-01429.85
Biała Podlaska2022-10-31428.79
Biała Podlaska2022-10-30424.42
Biała Podlaska2022-10-29416.65
Biała Podlaska2022-10-28412.97
Biała Podlaska2022-10-27409.32
Biała Podlaska2022-10-26403.62
Biała Podlaska2022-10-25398.94
Biała Podlaska2022-10-24397.24
Biała Podlaska2022-10-23395.49
Biała Podlaska2022-10-22393.93
Biała Podlaska2022-10-21392.48
Biała Podlaska2022-10-20386.08
Biała Podlaska2022-10-19379.03
Biała Podlaska2022-10-18375.65
Biała Podlaska2022-10-17369.13
Biała Podlaska2022-10-16363.9
Biała Podlaska2022-10-15358.45
Biała Podlaska2022-10-14352.63
Biała Podlaska2022-10-13349.18
Biała Podlaska2022-10-12343.8
Biała Podlaska2022-10-11336.71
Biała Podlaska2022-10-10330.52
Biała Podlaska2022-10-09321.45
Biała Podlaska2022-10-08317.78
Biała Podlaska2022-10-07310.26
Biała Podlaska2022-10-06299.83
Biała Podlaska2022-10-05293.06
Biała Podlaska2022-10-04287.37
Biała Podlaska2022-10-03284.42
Biała Podlaska2022-10-02280.26
Biała Podlaska2022-10-01276.11
Biała Podlaska2022-09-30273.4
Biała Podlaska2022-09-29269.44
Biała Podlaska2022-09-28266.14
Biała Podlaska2022-09-27259.72
Biała Podlaska2022-09-26256.14
Biała Podlaska2022-09-25247.33
Biała Podlaska2022-09-24238.72
Biała Podlaska2022-09-23230.65
Biała Podlaska2022-09-22223.88
Biała Podlaska2022-09-21218.35
Biała Podlaska2022-09-20214.42
Biała Podlaska2022-09-19209.68
Biała Podlaska2022-09-18204.1
Biała Podlaska2022-09-17201.69
Biała Podlaska2022-09-16194.31
Biała Podlaska2022-09-15186.02
Biała Podlaska2022-09-14179.46
Biała Podlaska2022-09-13172.48
Biała Podlaska2022-09-12163.93
Biała Podlaska2022-09-11162.04
Biała Podlaska2022-09-10160.95
Biała Podlaska2022-09-09159.88
Biała Podlaska2022-09-08158.94
Biała Podlaska2022-09-07146.71
Biała Podlaska2022-09-06146.02
Biała Podlaska2022-09-06133.57
Biała Podlaska2022-09-05133.01
Biała Podlaska2022-09-04121.57
Biała Podlaska2022-09-03110.02
Biała Podlaska2022-09-0296.69
Biała Podlaska2022-09-0183.43
Biała Podlaska2022-08-3171.49
Biała Podlaska2022-08-3060.13
Biała Podlaska2022-08-2953.34
Biała Podlaska2022-08-2850
Biała Podlaska2022-08-2737.82
Biała Podlaska2022-08-2625.25
Biała Podlaska2022-08-2513.39
Biała Podlaska2022-08-2410.67
Biała Podlaska2022-08-240.72
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content