Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 2909, 2910)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-317625.634
Biała Podlaska2025-01-015045.54
Biała Podlaska2024-12-315045.54
Biała Podlaska2024-01-012700
Biała Podlaska2023-12-312700
Biała Podlaska2023-10-312092.14
Biała Podlaska2023-10-302090.92
Biała Podlaska2023-10-292086.79
Biała Podlaska2023-10-282083.97
Biała Podlaska2023-10-272081.6
Biała Podlaska2023-10-262079.3
Biała Podlaska2023-10-252077.78
Biała Podlaska2023-10-242077.39
Biała Podlaska2023-10-232074.52
Biała Podlaska2023-10-222070.82
Biała Podlaska2023-10-212068.67
Biała Podlaska2023-10-202067.69
Biała Podlaska2023-10-192067.19
Biała Podlaska2023-10-182064.29
Biała Podlaska2023-10-172058.38
Biała Podlaska2023-10-162052.3
Biała Podlaska2023-10-152050.39
Biała Podlaska2023-10-142046.28
Biała Podlaska2023-10-132040.12
Biała Podlaska2023-10-122037.89
Biała Podlaska2023-10-112035.85
Biała Podlaska2023-10-102030.65
Biała Podlaska2023-10-092023.76
Biała Podlaska2023-10-082019.84
Biała Podlaska2023-10-072013.9
Biała Podlaska2023-10-062011.22
Biała Podlaska2023-10-052005.2
Biała Podlaska2023-10-042001.13
Biała Podlaska2023-10-031998.2
Biała Podlaska2023-10-021991.09
Biała Podlaska2023-10-011985.1
Biała Podlaska2023-09-301979.74
Biała Podlaska2023-09-291977.72
Biała Podlaska2023-09-281970.27
Biała Podlaska2023-09-271962.59
Biała Podlaska2023-09-261955.09
Biała Podlaska2023-09-251947.88
Biała Podlaska2023-09-241940.34
Biała Podlaska2023-09-231938.06
Biała Podlaska2023-09-221933.88
Biała Podlaska2023-09-211925.81
Biała Podlaska2023-09-201917.93
Biała Podlaska2023-09-191909.88
Biała Podlaska2023-09-181906.52
Biała Podlaska2023-09-171898.41
Biała Podlaska2023-09-161890.63
Biała Podlaska2023-09-151882.72
Biała Podlaska2023-09-141874.22
Biała Podlaska2023-09-131870.89
Biała Podlaska2023-09-121864.43
Biała Podlaska2023-09-111857.11
Biała Podlaska2023-09-101850.35
Biała Podlaska2023-09-091843.09
Biała Podlaska2023-09-081835.5
Biała Podlaska2023-09-071827.38
Biała Podlaska2023-09-061819.84
Biała Podlaska2023-09-051811.59
Biała Podlaska2023-09-041803.51
Biała Podlaska2023-09-031794.58
Biała Podlaska2023-09-021789.3
Biała Podlaska2023-09-011781.25
Biała Podlaska2023-08-311773.63
Biała Podlaska2023-08-301769.31
Biała Podlaska2023-08-291761.92
Biała Podlaska2023-08-281754.04
Biała Podlaska2023-08-271748.59
Biała Podlaska2023-08-261742.08
Biała Podlaska2023-08-251733.98
Biała Podlaska2023-08-241730.06
Biała Podlaska2023-08-231723.68
Biała Podlaska2023-08-221715.15
Biała Podlaska2023-08-211706.6
Biała Podlaska2023-08-201700.29
Biała Podlaska2023-08-191692.5
Biała Podlaska2023-08-181684.48
Biała Podlaska2023-08-171676.44
Biała Podlaska2023-08-161667.69
Biała Podlaska2023-08-151660.87
Biała Podlaska2023-08-141652.6
Biała Podlaska2023-08-131646.15
Biała Podlaska2023-08-121638.03
Biała Podlaska2023-08-111629.69
Biała Podlaska2023-08-101624.05
Biała Podlaska2023-08-091618.6
Biała Podlaska2023-08-081610.88
Biała Podlaska2023-08-071602.92
Biała Podlaska2023-08-061596.91
Biała Podlaska2023-08-051589.68
Biała Podlaska2023-08-041586.46
Biała Podlaska2023-08-031578.15
Biała Podlaska2023-08-021574.25
Biała Podlaska2023-08-011565.23
Biała Podlaska2023-07-311558.86
Biała Podlaska2023-07-301550.59
Biała Podlaska2023-07-291541.71
Biała Podlaska2023-07-281532.86
Biała Podlaska2023-07-271528.57
Biała Podlaska2023-07-261519.36
Biała Podlaska2023-07-251513.88
Biała Podlaska2023-07-241504.67
Biała Podlaska2023-07-231496.26
Biała Podlaska2023-07-221487.59
Biała Podlaska2023-07-211479.96
Biała Podlaska2023-07-201471.12
Biała Podlaska2023-07-191467.55
Biała Podlaska2023-07-181458.76
Biała Podlaska2023-07-171447.64
Biała Podlaska2023-07-161442.79
Biała Podlaska2023-07-151432.22
Biała Podlaska2023-07-141422.01
Biała Podlaska2023-07-131412.7
Biała Podlaska2023-07-121406.1
Biała Podlaska2023-07-111395.88
Biała Podlaska2023-07-101387.46
Biała Podlaska2023-07-091376.6
Biała Podlaska2023-07-081365.98
Biała Podlaska2023-07-071357.06
Biała Podlaska2023-07-061346.9
Biała Podlaska2023-07-051337.09
Biała Podlaska2023-07-041326.25
Biała Podlaska2023-07-031315.17
Biała Podlaska2023-07-021306.63
Biała Podlaska2023-07-011299.13
Biała Podlaska2023-06-301291.43
Biała Podlaska2023-06-291281.34
Biała Podlaska2023-06-281273.12
Biała Podlaska2023-06-271268.09
Biała Podlaska2023-06-261262.85
Biała Podlaska2023-06-251252.12
Biała Podlaska2023-06-241244.16
Biała Podlaska2023-06-231233.5
Biała Podlaska2023-06-221226.13
Biała Podlaska2023-06-211217.33
Biała Podlaska2023-06-201206.75
Biała Podlaska2023-06-191196.64
Biała Podlaska2023-06-181187.67
Biała Podlaska2023-06-171184.86
Biała Podlaska2023-06-161181.86
Biała Podlaska2023-06-151176.64
Biała Podlaska2023-06-141166.65
Biała Podlaska2023-06-131161.62
Biała Podlaska2023-06-121158.77
Biała Podlaska2023-06-111148.67
Biała Podlaska2023-06-101140.2
Biała Podlaska2023-06-091135.81
Biała Podlaska2023-06-081127.89
Biała Podlaska2023-06-071119.58
Biała Podlaska2023-06-061109.25
Biała Podlaska2023-06-051098.36
Biała Podlaska2023-06-041086.98
Biała Podlaska2023-06-031077.55
Biała Podlaska2023-06-021066.8
Biała Podlaska2023-06-011062.08
Biała Podlaska2023-05-311050.87
Biała Podlaska2023-05-301039.5
Biała Podlaska2023-05-291028.21
Biała Podlaska2023-05-281017.21
Biała Podlaska2023-05-271005.63
Biała Podlaska2023-05-26993.89
Biała Podlaska2023-05-25983.92
Biała Podlaska2023-05-24972.83
Biała Podlaska2023-05-23962.24
Biała Podlaska2023-05-22952.59
Biała Podlaska2023-05-21942.82
Biała Podlaska2023-05-20931.49
Biała Podlaska2023-05-19921.58
Biała Podlaska2023-05-18917.48
Biała Podlaska2023-05-17913.36
Biała Podlaska2023-05-16910.97
Biała Podlaska2023-05-15902.96
Biała Podlaska2023-05-14900.54
Biała Podlaska2023-05-13890.82
Biała Podlaska2023-05-12883.5
Biała Podlaska2023-05-11874.21
Biała Podlaska2023-05-10863.46
Biała Podlaska2023-05-09852.82
Biała Podlaska2023-05-08844.08
Biała Podlaska2023-05-07833.62
Biała Podlaska2023-05-06830.36
Biała Podlaska2023-05-05824.76
Biała Podlaska2023-05-04814.25
Biała Podlaska2023-05-03804.36
Biała Podlaska2023-05-02793.24
Biała Podlaska2023-05-01783.97
Biała Podlaska2023-04-30774.49
Biała Podlaska2023-04-29769.03
Biała Podlaska2023-04-28759.45
Biała Podlaska2023-04-27753.95
Biała Podlaska2023-04-26747.49
Biała Podlaska2023-04-25742.73
Biała Podlaska2023-04-24737.96
Biała Podlaska2023-04-23729.38
Biała Podlaska2023-04-22720.68
Biała Podlaska2023-04-21712.47
Biała Podlaska2023-04-20703.27
Biała Podlaska2023-04-19694.13
Biała Podlaska2023-04-18688.64
Biała Podlaska2023-04-17683.02
Biała Podlaska2023-04-16680.19
Biała Podlaska2023-04-15674.85
Biała Podlaska2023-04-14672.94
Biała Podlaska2023-04-13669.36
Biała Podlaska2023-04-12661.17
Biała Podlaska2023-04-11653.64
Biała Podlaska2023-04-10644.92
Biała Podlaska2023-04-09637.2
Biała Podlaska2023-04-08631.97
Biała Podlaska2023-04-07625.81
Biała Podlaska2023-04-06623.25
Biała Podlaska2023-04-05622.01
Biała Podlaska2023-04-04617.02
Biała Podlaska2023-04-03613.48
Biała Podlaska2023-04-02607.27
Biała Podlaska2023-04-01606.07
Biała Podlaska2023-03-31601.82
Biała Podlaska2023-03-30595.98
Biała Podlaska2023-03-29591.98
Biała Podlaska2023-03-28582.06
Biała Podlaska2023-03-27575.27
Biała Podlaska2023-03-26571.67
Biała Podlaska2023-03-25566.86
Biała Podlaska2023-03-24562.75
Biała Podlaska2023-03-23559.47
Biała Podlaska2023-03-22554.37
Biała Podlaska2023-03-21546.43
Biała Podlaska2023-03-20543.44
Biała Podlaska2023-03-19535.7
Biała Podlaska2023-03-18527.7
Biała Podlaska2023-03-17519.48
Biała Podlaska2023-03-16511.05
Biała Podlaska2023-03-15504.44
Biała Podlaska2023-03-14501.95
Biała Podlaska2023-03-13494.56
Biała Podlaska2023-03-12491.66
Biała Podlaska2023-03-11486.66
Biała Podlaska2023-03-10485.46
Biała Podlaska2023-03-09484.2
Biała Podlaska2023-03-08483.22
Biała Podlaska2023-03-07476.47
Biała Podlaska2023-03-06471.07
Biała Podlaska2023-03-05464.72
Biała Podlaska2023-03-04459.73
Biała Podlaska2023-03-03458.81
Biała Podlaska2023-03-02453.55
Biała Podlaska2023-03-01452.41
Biała Podlaska2023-02-28449.71
Biała Podlaska2023-02-27446.34
Biała Podlaska2023-02-26441
Biała Podlaska2023-02-25440.74
Biała Podlaska2023-02-24438.95
Biała Podlaska2023-02-23438.18
Biała Podlaska2023-02-22431.14
Biała Podlaska2023-02-21430.36
Biała Podlaska2023-02-20427.76
Biała Podlaska2023-02-19426.68
Biała Podlaska2023-02-18424.74
Biała Podlaska2023-02-17420.78
Biała Podlaska2023-02-16419.77
Biała Podlaska2023-02-15414.78
Biała Podlaska2023-02-14413.93
Biała Podlaska2023-02-13412.17
Biała Podlaska2023-02-12410.78
Biała Podlaska2023-02-11404.25
Biała Podlaska2023-02-10403.49
Biała Podlaska2023-02-09402.09
Biała Podlaska2023-02-08398.64
Biała Podlaska2023-02-07392.37
Biała Podlaska2023-02-06391.91
Biała Podlaska2023-02-05386.34
Biała Podlaska2023-02-04384.56
Biała Podlaska2023-02-03382.46
Biała Podlaska2023-02-02379.88
Biała Podlaska2023-02-01378.73
Biała Podlaska2023-01-31377.31
Biała Podlaska2023-01-30375.12
Biała Podlaska2023-01-29374.88
Biała Podlaska2023-01-28373.55
Biała Podlaska2023-01-27373.12
Biała Podlaska2023-01-26372.1
Biała Podlaska2023-01-25371.49
Biała Podlaska2023-01-24371.09
Biała Podlaska2023-01-23370.57
Biała Podlaska2023-01-22370.07
Biała Podlaska2023-01-21369.54
Biała Podlaska2023-01-20369.36
Biała Podlaska2023-01-19369.17
Biała Podlaska2023-01-18368.81
Biała Podlaska2023-01-17368.55
Biała Podlaska2023-01-16367.54
Biała Podlaska2023-01-15367.06
Biała Podlaska2023-01-14366.48
Biała Podlaska2023-01-13364.42
Biała Podlaska2023-01-12363.66
Biała Podlaska2023-01-11363.2
Biała Podlaska2023-01-10362.87
Biała Podlaska2023-01-09362.66
Biała Podlaska2023-01-08361.86
Biała Podlaska2023-01-07361.82
Biała Podlaska2023-01-06361.82
Biała Podlaska2023-01-05361.41
Biała Podlaska2023-01-04360.68
Biała Podlaska2023-01-03357.89
Biała Podlaska2023-01-02356.44
Biała Podlaska2023-01-01354.46
Biała Podlaska2022-12-31351.38
Biała Podlaska2022-12-30350.55
Biała Podlaska2022-12-29348.75
Biała Podlaska2022-12-28348.09
Biała Podlaska2022-12-27345.88
Biała Podlaska2022-12-26345.26
Biała Podlaska2022-12-25345.04
Biała Podlaska2022-12-24344.65
Biała Podlaska2022-12-23344.13
Biała Podlaska2022-12-22343.69
Biała Podlaska2022-12-21343.18
Biała Podlaska2022-12-14343.17
Biała Podlaska2022-12-10343.17
Biała Podlaska2022-12-09343.17
Biała Podlaska2022-12-08342.23
Biała Podlaska2022-12-07340.28
Biała Podlaska2022-12-06340.28
Biała Podlaska2022-12-05340.05
Biała Podlaska2022-12-04339.75
Biała Podlaska2022-12-03339.6
Biała Podlaska2022-12-02339.22
Biała Podlaska2022-12-01339
Biała Podlaska2022-11-30338.85
Biała Podlaska2022-11-29338.26
Biała Podlaska2022-11-28337.93
Biała Podlaska2022-11-27337.87
Biała Podlaska2022-11-26337.87
Biała Podlaska2022-11-25337.87
Biała Podlaska2022-11-24337.87
Biała Podlaska2022-11-23337.87
Biała Podlaska2022-11-22337.46
Biała Podlaska2022-11-21336.79
Biała Podlaska2022-11-20336.06
Biała Podlaska2022-11-19335.92
Biała Podlaska2022-11-18335.92
Biała Podlaska2022-11-17335.78
Biała Podlaska2022-11-16334.56
Biała Podlaska2022-11-15333.97
Biała Podlaska2022-11-14333.46
Biała Podlaska2022-11-13331.43
Biała Podlaska2022-11-12331.09
Biała Podlaska2022-11-11330.79
Biała Podlaska2022-11-10330.14
Biała Podlaska2022-11-09329.6
Biała Podlaska2022-11-08326.78
Biała Podlaska2022-11-07323.51
Biała Podlaska2022-11-06322.98
Biała Podlaska2022-11-05322.17
Biała Podlaska2022-11-04321.59
Biała Podlaska2022-11-03318.3
Biała Podlaska2022-11-02314
Biała Podlaska2022-11-01312.9
Biała Podlaska2022-10-31311.99
Biała Podlaska2022-10-30308.78
Biała Podlaska2022-10-29302.95
Biała Podlaska2022-10-28299.33
Biała Podlaska2022-10-27296.82
Biała Podlaska2022-10-26292.67
Biała Podlaska2022-10-25290.41
Biała Podlaska2022-10-24289.08
Biała Podlaska2022-10-23287.72
Biała Podlaska2022-10-22286.34
Biała Podlaska2022-10-21285.2
Biała Podlaska2022-10-20280.37
Biała Podlaska2022-10-19273.96
Biała Podlaska2022-10-18271.16
Biała Podlaska2022-10-17265.7
Biała Podlaska2022-10-16261.27
Biała Podlaska2022-10-15256.74
Biała Podlaska2022-10-14251.36
Biała Podlaska2022-10-13249.48
Biała Podlaska2022-10-12246.26
Biała Podlaska2022-10-11240.04
Biała Podlaska2022-10-10235.15
Biała Podlaska2022-10-09228.34
Biała Podlaska2022-10-08226.22
Biała Podlaska2022-10-07219.91
Biała Podlaska2022-10-06212.69
Biała Podlaska2022-10-05207.74
Biała Podlaska2022-10-04202.61
Biała Podlaska2022-10-03199.59
Biała Podlaska2022-10-02196.91
Biała Podlaska2022-10-01194.32
Biała Podlaska2022-09-30192.34
Biała Podlaska2022-09-29189.22
Biała Podlaska2022-09-28186.41
Biała Podlaska2022-09-27181.38
Biała Podlaska2022-09-26179.22
Biała Podlaska2022-09-25172.43
Biała Podlaska2022-09-24165.12
Biała Podlaska2022-09-23158.48
Biała Podlaska2022-09-22152.52
Biała Podlaska2022-09-21147.63
Biała Podlaska2022-09-20147.5
Biała Podlaska2022-09-19143.61
Biała Podlaska2022-09-18139.18
Biała Podlaska2022-09-17136.8
Biała Podlaska2022-09-16131.71
Biała Podlaska2022-09-15126.28
Biała Podlaska2022-09-14121.44
Biała Podlaska2022-09-13115.71
Biała Podlaska2022-09-12108.63
Biała Podlaska2022-09-11107.09
Biała Podlaska2022-09-10106.18
Biała Podlaska2022-09-09105.29
Biała Podlaska2022-09-08104.49
Biała Podlaska2022-09-0796.3
Biała Podlaska2022-09-0696.01
Biała Podlaska2022-09-0687.77
Biała Podlaska2022-09-0587.69
Biała Podlaska2022-09-0480.89
Biała Podlaska2022-09-0373.56
Biała Podlaska2022-09-0264.37
Biała Podlaska2022-09-0155.88
Biała Podlaska2022-08-3148.74
Biała Podlaska2022-08-3040.16
Biała Podlaska2022-08-2935.15
Biała Podlaska2022-08-2832.61
Biała Podlaska2022-08-2724.05
Biała Podlaska2022-08-2615.85
Biała Podlaska2022-08-258.32
Biała Podlaska2022-08-247.82
Biała Podlaska2022-08-240.3
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content