Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 893/3)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-3111752.296
Biała Podlaska2025-01-018384.58
Biała Podlaska2024-12-318384.58
Biała Podlaska2024-01-125333.38
Biała Podlaska2024-01-115332.46
Biała Podlaska2024-01-105332.19
Biała Podlaska2024-01-095329.09
Biała Podlaska2024-01-085324.89
Biała Podlaska2024-01-075324.66
Biała Podlaska2024-01-065324.61
Biała Podlaska2024-01-055324.61
Biała Podlaska2024-01-045323.85
Biała Podlaska2024-01-035323.29
Biała Podlaska2024-01-025323.2
Biała Podlaska2024-01-015323.13
Biała Podlaska2023-12-315323.02
Biała Podlaska2023-12-305321.24
Biała Podlaska2023-12-295320.33
Biała Podlaska2023-12-285318.24
Biała Podlaska2023-12-275315.17
Biała Podlaska2023-12-265314.31
Biała Podlaska2023-12-255314.08
Biała Podlaska2023-12-245313.05
Biała Podlaska2023-12-235310.92
Biała Podlaska2023-12-225309.99
Biała Podlaska2023-12-215308.2
Biała Podlaska2023-12-205308.03
Biała Podlaska2023-12-195307.78
Biała Podlaska2023-12-185306.87
Biała Podlaska2023-12-175306.64
Biała Podlaska2023-12-165306.63
Biała Podlaska2023-12-155306.44
Biała Podlaska2023-12-145306.11
Biała Podlaska2023-12-135305.68
Biała Podlaska2023-12-125304.63
Biała Podlaska2023-12-115304.11
Biała Podlaska2023-12-105303.32
Biała Podlaska2023-12-095303.27
Biała Podlaska2023-12-085303.05
Biała Podlaska2023-12-075302.84
Biała Podlaska2023-12-065302.68
Biała Podlaska2023-12-055302.3
Biała Podlaska2023-12-045301.2
Biała Podlaska2023-12-035301.2
Biała Podlaska2023-12-025301.2
Biała Podlaska2023-12-015300.75
Biała Podlaska2023-11-305299.84
Biała Podlaska2023-11-295299.18
Biała Podlaska2023-11-285296.22
Biała Podlaska2023-11-275294.29
Biała Podlaska2023-11-265292.06
Biała Podlaska2023-11-255288.52
Biała Podlaska2023-11-245288.03
Biała Podlaska2023-11-235287.54
Biała Podlaska2023-11-225287.27
Biała Podlaska2023-11-215285.24
Biała Podlaska2023-11-205285.24
Biała Podlaska2023-11-195285.24
Biała Podlaska2023-11-185285.07
Biała Podlaska2023-11-175284.59
Biała Podlaska2023-11-165284.59
Biała Podlaska2023-11-155279.18
Biała Podlaska2023-11-145277.91
Biała Podlaska2023-11-135276.85
Biała Podlaska2023-11-125275.34
Biała Podlaska2023-11-115273.76
Biała Podlaska2023-11-105273.28
Biała Podlaska2023-11-095270.89
Biała Podlaska2023-11-085263.3
Biała Podlaska2023-11-075260.43
Biała Podlaska2023-11-065254.74
Biała Podlaska2023-11-055253.13
Biała Podlaska2023-11-045249.86
Biała Podlaska2023-11-035241.88
Biała Podlaska2023-11-025239.4
Biała Podlaska2023-11-015230.84
Biała Podlaska2023-10-315225.79
Biała Podlaska2023-10-305224.16
Biała Podlaska2023-10-295217.98
Biała Podlaska2023-10-285215.73
Biała Podlaska2023-10-275212.53
Biała Podlaska2023-10-265210.11
Biała Podlaska2023-10-255207.68
Biała Podlaska2023-10-245207.34
Biała Podlaska2023-10-235204
Biała Podlaska2023-10-225201.35
Biała Podlaska2023-10-215198.96
Biała Podlaska2023-10-205197.78
Biała Podlaska2023-10-195197.25
Biała Podlaska2023-10-185191.85
Biała Podlaska2023-10-175182.41
Biała Podlaska2023-10-165176.99
Biała Podlaska2023-10-155174.76
Biała Podlaska2023-10-145167.29
Biała Podlaska2023-10-135158.66
Biała Podlaska2023-10-125153.39
Biała Podlaska2023-10-115150.28
Biała Podlaska2023-10-105142.96
Biała Podlaska2023-10-095136.53
Biała Podlaska2023-10-085131.53
Biała Podlaska2023-10-075122.06
Biała Podlaska2023-10-065118.57
Biała Podlaska2023-10-055113.09
Biała Podlaska2023-10-045104.76
Biała Podlaska2023-10-035101.28
Biała Podlaska2023-10-025091.82
Biała Podlaska2023-10-015082.02
Biała Podlaska2023-09-305074.58
Biała Podlaska2023-09-295071.07
Biała Podlaska2023-09-285060.23
Biała Podlaska2023-09-275049.08
Biała Podlaska2023-09-265038.48
Biała Podlaska2023-09-255027.79
Biała Podlaska2023-09-245016.13
Biała Podlaska2023-09-235013.29
Biała Podlaska2023-09-225006.55
Biała Podlaska2023-09-214994.94
Biała Podlaska2023-09-204983.22
Biała Podlaska2023-09-194970.82
Biała Podlaska2023-09-184964.25
Biała Podlaska2023-09-174951.93
Biała Podlaska2023-09-164939.3
Biała Podlaska2023-09-154926.01
Biała Podlaska2023-09-144911.93
Biała Podlaska2023-09-134908.77
Biała Podlaska2023-09-124897.32
Biała Podlaska2023-09-114886.83
Biała Podlaska2023-09-104873.75
Biała Podlaska2023-09-094861.02
Biała Podlaska2023-09-084849
Biała Podlaska2023-09-074835.05
Biała Podlaska2023-09-064821.11
Biała Podlaska2023-09-054805.75
Biała Podlaska2023-09-044791.36
Biała Podlaska2023-09-034778.88
Biała Podlaska2023-09-024767.6
Biała Podlaska2023-09-014754.02
Biała Podlaska2023-08-314740.06
Biała Podlaska2023-08-304735.17
Biała Podlaska2023-08-294724.19
Biała Podlaska2023-08-284709.48
Biała Podlaska2023-08-274700.17
Biała Podlaska2023-08-264692.08
Biała Podlaska2023-08-254677
Biała Podlaska2023-08-244668.97
Biała Podlaska2023-08-234655.99
Biała Podlaska2023-08-224639.05
Biała Podlaska2023-08-214623.42
Biała Podlaska2023-08-204611.22
Biała Podlaska2023-08-194596.63
Biała Podlaska2023-08-184581.57
Biała Podlaska2023-08-174565.66
Biała Podlaska2023-08-164549.75
Biała Podlaska2023-08-154535.83
Biała Podlaska2023-08-144518.72
Biała Podlaska2023-08-134505.35
Biała Podlaska2023-08-124489.92
Biała Podlaska2023-08-114473.2
Biała Podlaska2023-08-104461.34
Biała Podlaska2023-08-094449.85
Biała Podlaska2023-08-084434.69
Biała Podlaska2023-08-074422.32
Biała Podlaska2023-08-064414.09
Biała Podlaska2023-08-054397.3
Biała Podlaska2023-08-044392.93
Biała Podlaska2023-08-034379.76
Biała Podlaska2023-08-024372.37
Biała Podlaska2023-08-014360.95
Biała Podlaska2023-07-314346.25
Biała Podlaska2023-07-304329.72
Biała Podlaska2023-07-294317.66
Biała Podlaska2023-07-284301.31
Biała Podlaska2023-07-274294.72
Biała Podlaska2023-07-264280.64
Biała Podlaska2023-07-254270.79
Biała Podlaska2023-07-244255.03
Biała Podlaska2023-07-234242.72
Biała Podlaska2023-07-224226.39
Biała Podlaska2023-07-214215.58
Biała Podlaska2023-07-204199.47
Biała Podlaska2023-07-194194.78
Biała Podlaska2023-07-184177.45
Biała Podlaska2023-07-174158.49
Biała Podlaska2023-07-164148.35
Biała Podlaska2023-07-154129.08
Biała Podlaska2023-07-144113
Biała Podlaska2023-07-134096.24
Biała Podlaska2023-07-124082.96
Biała Podlaska2023-07-114064.6
Biała Podlaska2023-07-104052.95
Biała Podlaska2023-07-094032.99
Biała Podlaska2023-07-084013.32
Biała Podlaska2023-07-073996.04
Biała Podlaska2023-07-063977.41
Biała Podlaska2023-07-053961.29
Biała Podlaska2023-07-043942.96
Biała Podlaska2023-07-033923.67
Biała Podlaska2023-07-023908
Biała Podlaska2023-07-013895.93
Biała Podlaska2023-06-303885.88
Biała Podlaska2023-06-293866.73
Biała Podlaska2023-06-283855.64
Biała Podlaska2023-06-273845.92
Biała Podlaska2023-06-263839.48
Biała Podlaska2023-06-253820.94
Biała Podlaska2023-06-243804.57
Biała Podlaska2023-06-233785.42
Biała Podlaska2023-06-223771.9
Biała Podlaska2023-06-213757.01
Biała Podlaska2023-06-203738.03
Biała Podlaska2023-06-193721.83
Biała Podlaska2023-06-183708.17
Biała Podlaska2023-06-173704.58
Biała Podlaska2023-06-163700.84
Biała Podlaska2023-06-153693.42
Biała Podlaska2023-06-143679.46
Biała Podlaska2023-06-133672.6
Biała Podlaska2023-06-123669.22
Biała Podlaska2023-06-113649.64
Biała Podlaska2023-06-103632.56
Biała Podlaska2023-06-093626.78
Biała Podlaska2023-06-083611.83
Biała Podlaska2023-06-073594.8
Biała Podlaska2023-06-063578.03
Biała Podlaska2023-06-053559.3
Biała Podlaska2023-06-043539
Biała Podlaska2023-06-033520.17
Biała Podlaska2023-06-023500.39
Biała Podlaska2023-06-013493.85
Biała Podlaska2023-05-313473.52
Biała Podlaska2023-05-303452.88
Biała Podlaska2023-05-293432.88
Biała Podlaska2023-05-283412.46
Biała Podlaska2023-05-273392
Biała Podlaska2023-05-263371.5
Biała Podlaska2023-05-253356.4
Biała Podlaska2023-05-243340.21
Biała Podlaska2023-05-233322.5
Biała Podlaska2023-05-223303.18
Biała Podlaska2023-05-213287.54
Biała Podlaska2023-05-203267.07
Biała Podlaska2023-05-193248.84
Biała Podlaska2023-05-183243.45
Biała Podlaska2023-05-173238.09
Biała Podlaska2023-05-163234.89
Biała Podlaska2023-05-153218.09
Biała Podlaska2023-05-143214.95
Biała Podlaska2023-05-133195.48
Biała Podlaska2023-05-123179.03
Biała Podlaska2023-05-113160.79
Biała Podlaska2023-05-103140.19
Biała Podlaska2023-05-093119.4
Biała Podlaska2023-05-083100.49
Biała Podlaska2023-05-073079.78
Biała Podlaska2023-05-063076.03
Biała Podlaska2023-05-053065.46
Biała Podlaska2023-05-043045.78
Biała Podlaska2023-05-033025.57
Biała Podlaska2023-05-023007.86
Biała Podlaska2023-05-012990.98
Biała Podlaska2023-04-302970.3
Biała Podlaska2023-04-292961.54
Biała Podlaska2023-04-282943.19
Biała Podlaska2023-04-272929.87
Biała Podlaska2023-04-262916.53
Biała Podlaska2023-04-252909.67
Biała Podlaska2023-04-242900.05
Biała Podlaska2023-04-232882.41
Biała Podlaska2023-04-222863.88
Biała Podlaska2023-04-212848.96
Biała Podlaska2023-04-202829.63
Biała Podlaska2023-04-192810.8
Biała Podlaska2023-04-182803.31
Biała Podlaska2023-04-172793.97
Biała Podlaska2023-04-162788.12
Biała Podlaska2023-04-152781.3
Biała Podlaska2023-04-142779.01
Biała Podlaska2023-04-132774.17
Biała Podlaska2023-04-122759.79
Biała Podlaska2023-04-112746.94
Biała Podlaska2023-04-102731.73
Biała Podlaska2023-04-092717.34
Biała Podlaska2023-04-082708.99
Biała Podlaska2023-04-072697.91
Biała Podlaska2023-04-062694.41
Biała Podlaska2023-04-052693
Biała Podlaska2023-04-042683.12
Biała Podlaska2023-04-032674.86
Biała Podlaska2023-04-022661.81
Biała Podlaska2023-04-012660.28
Biała Podlaska2023-03-312653.82
Biała Podlaska2023-03-302644.07
Biała Podlaska2023-03-292638.64
Biała Podlaska2023-03-282620.82
Biała Podlaska2023-03-272605.97
Biała Podlaska2023-03-262599.61
Biała Podlaska2023-03-252592.56
Biała Podlaska2023-03-242586.63
Biała Podlaska2023-03-232581.82
Biała Podlaska2023-03-222572.99
Biała Podlaska2023-03-212558.09
Biała Podlaska2023-03-202554.55
Biała Podlaska2023-03-192542.52
Biała Podlaska2023-03-182527.7
Biała Podlaska2023-03-172512.74
Biała Podlaska2023-03-162497.72
Biała Podlaska2023-03-152485.59
Biała Podlaska2023-03-142482.28
Biała Podlaska2023-03-132468.65
Biała Podlaska2023-03-122464.79
Biała Podlaska2023-03-112458.64
Biała Podlaska2023-03-102457.17
Biała Podlaska2023-03-092455.46
Biała Podlaska2023-03-082452.57
Biała Podlaska2023-03-072443.65
Biała Podlaska2023-03-062433.04
Biała Podlaska2023-03-052422
Biała Podlaska2023-03-042412.46
Biała Podlaska2023-03-032411.31
Biała Podlaska2023-03-022401.91
Biała Podlaska2023-03-012400.53
Biała Podlaska2023-02-282397.05
Biała Podlaska2023-02-272393.83
Biała Podlaska2023-02-262384.71
Biała Podlaska2023-02-252384.4
Biała Podlaska2023-02-242382.22
Biała Podlaska2023-02-232381.27
Biała Podlaska2023-02-222369.14
Biała Podlaska2023-02-212368.28
Biała Podlaska2023-02-202364.16
Biała Podlaska2023-02-192361.56
Biała Podlaska2023-02-182359.45
Biała Podlaska2023-02-172353.44
Biała Podlaska2023-02-162352.15
Biała Podlaska2023-02-152344.11
Biała Podlaska2023-02-142343.17
Biała Podlaska2023-02-132341.28
Biała Podlaska2023-02-122339.31
Biała Podlaska2023-02-112328.07
Biała Podlaska2023-02-102327.15
Biała Podlaska2023-02-092324.85
Biała Podlaska2023-02-082319.01
Biała Podlaska2023-02-072309.12
Biała Podlaska2023-02-062308.62
Biała Podlaska2023-02-052299.23
Biała Podlaska2023-02-042295.49
Biała Podlaska2023-02-032291.2
Biała Podlaska2023-02-022288.1
Biała Podlaska2023-02-012286.51
Biała Podlaska2023-01-312284.4
Biała Podlaska2023-01-302281.04
Biała Podlaska2023-01-292280.77
Biała Podlaska2023-01-282278.91
Biała Podlaska2023-01-272278.51
Biała Podlaska2023-01-262277.25
Biała Podlaska2023-01-252276.57
Biała Podlaska2023-01-242276.17
Biała Podlaska2023-01-232275.59
Biała Podlaska2023-01-222275.07
Biała Podlaska2023-01-212274.79
Biała Podlaska2023-01-202274.69
Biała Podlaska2023-01-192274.65
Biała Podlaska2023-01-182274.3
Biała Podlaska2023-01-172274.04
Biała Podlaska2023-01-162271.76
Biała Podlaska2023-01-152271.1
Biała Podlaska2023-01-142270.39
Biała Podlaska2023-01-132266.83
Biała Podlaska2023-01-122265.86
Biała Podlaska2023-01-112265.4
Biała Podlaska2023-01-102265.06
Biała Podlaska2023-01-092264.89
Biała Podlaska2023-01-082263.63
Biała Podlaska2023-01-042261.69
Biała Podlaska2023-01-022261.69
Biała Podlaska2022-12-302261.68
Biała Podlaska2022-12-292261.06
Biała Podlaska2022-12-232260.67
Biała Podlaska2022-12-222260.26
Biała Podlaska2022-12-212259.77
Biała Podlaska2022-12-202258.23
Biała Podlaska2022-12-192257.2
Biała Podlaska2022-12-182254.08
Biała Podlaska2022-12-172254.08
Biała Podlaska2022-12-162254.08
Biała Podlaska2022-12-132254.08
Biała Podlaska2022-12-122253.53
Biała Podlaska2022-12-102253.53
Biała Podlaska2022-12-092252.91
Biała Podlaska2022-12-082251.8
Biała Podlaska2022-12-052249.33
Biała Podlaska2022-12-032249.09
Biała Podlaska2022-12-022249.09
Biała Podlaska2022-12-012249.05
Biała Podlaska2022-11-302248.97
Biała Podlaska2022-11-292248.4
Biała Podlaska2022-11-282247.2
Biała Podlaska2022-11-272246.93
Biała Podlaska2022-11-252246.93
Biała Podlaska2022-11-242246.76
Biała Podlaska2022-11-232246.76
Biała Podlaska2022-11-222246.33
Biała Podlaska2022-11-192245.55
Biała Podlaska2022-11-162245.55
Biała Podlaska2022-11-132244.91
Biała Podlaska2022-11-102244.91
Biała Podlaska2022-11-092244.78
Biała Podlaska2022-11-082240.28
Biała Podlaska2022-11-072238.31
Biała Podlaska2022-11-052237.79
Biała Podlaska2022-11-022237.13
Biała Podlaska2022-10-312237.12
Biała Podlaska2022-10-282235.04
Biała Podlaska2022-10-272233.21
Biała Podlaska2022-10-252229.6
Biała Podlaska2022-10-242229.6
Biała Podlaska2022-10-232227.98
Biała Podlaska2022-10-222226.13
Biała Podlaska2022-10-212224.62
Biała Podlaska2022-10-202215.54
Biała Podlaska2022-10-192211.62
Biała Podlaska2022-10-182209.21
Biała Podlaska2022-10-172202.07
Biała Podlaska2022-10-162198.42
Biała Podlaska2022-10-152192.16
Biała Podlaska2022-10-142186.29
Biała Podlaska2022-10-132180.56
Biała Podlaska2022-10-122177.49
Biała Podlaska2022-10-112167
Biała Podlaska2022-10-102160.73
Biała Podlaska2022-10-092154.28
Biała Podlaska2022-10-082151.41
Biała Podlaska2022-10-072141.75
Biała Podlaska2022-10-062130.85
Biała Podlaska2022-10-052121
Biała Podlaska2022-10-042115.59
Biała Podlaska2022-10-032112.16
Biała Podlaska2022-10-022109.42
Biała Podlaska2022-10-012107.31
Biała Podlaska2022-09-302104.88
Biała Podlaska2022-09-292098.77
Biała Podlaska2022-09-282095.06
Biała Podlaska2022-09-272090
Biała Podlaska2022-09-262087.3
Biała Podlaska2022-09-252077.7
Biała Podlaska2022-09-242066.11
Biała Podlaska2022-09-232057.64
Biała Podlaska2022-09-222050.94
Biała Podlaska2022-09-212044.9
Biała Podlaska2022-09-202041.27
Biała Podlaska2022-09-192036.94
Biała Podlaska2022-09-182030.09
Biała Podlaska2022-09-172027.16
Biała Podlaska2022-09-162015.24
Biała Podlaska2022-09-152005.57
Biała Podlaska2022-09-142000.34
Biała Podlaska2022-09-131993.45
Biała Podlaska2022-09-121984.02
Biała Podlaska2022-09-111982.01
Biała Podlaska2022-09-101981.02
Biała Podlaska2022-09-091980.01
Biała Podlaska2022-09-081979.17
Biała Podlaska2022-09-071963.09
Biała Podlaska2022-09-051957.06
Biała Podlaska2022-08-291942.75
Biała Podlaska2022-08-281940.25
Biała Podlaska2022-08-271925.03
Biała Podlaska2022-08-261909.07
Biała Podlaska2022-08-251895.68
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content