Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 3073)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-3116519.705
Biała Podlaska2025-01-0112111.95
Biała Podlaska2024-12-3112111.95
Biała Podlaska2024-01-128119.78
Biała Podlaska2024-01-118118.58
Biała Podlaska2024-01-108118.42
Biała Podlaska2024-01-098113.91
Biała Podlaska2024-01-088108.17
Biała Podlaska2024-01-078107.32
Biała Podlaska2024-01-068107.27
Biała Podlaska2024-01-058107.27
Biała Podlaska2024-01-048106.2
Biała Podlaska2024-01-038105.46
Biała Podlaska2024-01-028105.2
Biała Podlaska2024-01-018105
Biała Podlaska2023-12-318104.9
Biała Podlaska2023-12-308100.33
Biała Podlaska2023-12-298098.79
Biała Podlaska2023-12-288094.43
Biała Podlaska2023-12-278088.11
Biała Podlaska2023-12-268086.33
Biała Podlaska2023-12-258086.06
Biała Podlaska2023-12-248084.14
Biała Podlaska2023-12-238079.45
Biała Podlaska2023-12-228077.26
Biała Podlaska2023-12-218071.8
Biała Podlaska2023-12-208071.63
Biała Podlaska2023-12-198071.29
Biała Podlaska2023-12-188069.98
Biała Podlaska2023-12-178069.69
Biała Podlaska2023-12-168069.69
Biała Podlaska2023-12-158069.44
Biała Podlaska2023-12-148069.16
Biała Podlaska2023-12-138068.65
Biała Podlaska2023-12-128067.29
Biała Podlaska2023-12-118066.79
Biała Podlaska2023-12-058066.11
Biała Podlaska2023-12-028066.11
Biała Podlaska2023-12-018066.1
Biała Podlaska2023-11-308065.83
Biała Podlaska2023-11-298065.42
Biała Podlaska2023-11-288063.58
Biała Podlaska2023-11-278061.15
Biała Podlaska2023-11-268059.1
Biała Podlaska2023-11-258051.07
Biała Podlaska2023-11-248050.07
Biała Podlaska2023-11-238049.43
Biała Podlaska2023-11-228049.37
Biała Podlaska2023-11-208048.44
Biała Podlaska2023-11-198048.44
Biała Podlaska2023-11-188048.31
Biała Podlaska2023-11-178048.31
Biała Podlaska2023-11-168048.31
Biała Podlaska2023-11-158035.44
Biała Podlaska2023-11-148033.92
Biała Podlaska2023-11-138032.38
Biała Podlaska2023-11-128030.36
Biała Podlaska2023-11-118026.14
Biała Podlaska2023-11-108025.63
Biała Podlaska2023-11-098022.41
Biała Podlaska2023-11-088007.21
Biała Podlaska2023-11-078000.14
Biała Podlaska2023-11-067989.25
Biała Podlaska2023-11-057987.02
Biała Podlaska2023-11-047982.91
Biała Podlaska2023-11-037965.7
Biała Podlaska2023-11-027962.13
Biała Podlaska2023-11-017944.31
Biała Podlaska2023-10-317935.91
Biała Podlaska2023-10-307933.02
Biała Podlaska2023-10-297921.67
Biała Podlaska2023-10-287912.77
Biała Podlaska2023-10-277908.06
Biała Podlaska2023-10-267903.29
Biała Podlaska2023-10-257899.87
Biała Podlaska2023-10-247899.49
Biała Podlaska2023-10-237890.43
Biała Podlaska2023-10-227883.33
Biała Podlaska2023-10-217879.28
Biała Podlaska2023-10-207877.76
Biała Podlaska2023-10-197877.14
Biała Podlaska2023-10-187870.41
Biała Podlaska2023-10-177852.79
Biała Podlaska2023-10-167836.91
Biała Podlaska2023-10-157831.37
Biała Podlaska2023-10-147820.92
Biała Podlaska2023-10-137804.37
Biała Podlaska2023-10-127797.93
Biała Podlaska2023-10-117793.82
Biała Podlaska2023-10-107781.59
Biała Podlaska2023-10-097764.07
Biała Podlaska2023-10-087755.34
Biała Podlaska2023-10-077740.48
Biała Podlaska2023-10-067734.95
Biała Podlaska2023-10-057721.97
Biała Podlaska2023-10-047710.76
Biała Podlaska2023-10-037704.75
Biała Podlaska2023-10-027685.39
Biała Podlaska2023-10-017669.65
Biała Podlaska2023-09-307654.75
Biała Podlaska2023-09-297650.77
Biała Podlaska2023-09-287629.61
Biała Podlaska2023-09-277608.21
Biała Podlaska2023-09-267587.89
Biała Podlaska2023-09-257567.44
Biała Podlaska2023-09-247548.63
Biała Podlaska2023-09-237544.48
Biała Podlaska2023-09-227535.41
Biała Podlaska2023-09-217516.1
Biała Podlaska2023-09-207494.25
Biała Podlaska2023-09-197473.32
Biała Podlaska2023-09-187466.02
Biała Podlaska2023-09-177445.41
Biała Podlaska2023-09-167424.69
Biała Podlaska2023-09-157401.35
Biała Podlaska2023-09-147378.3
Biała Podlaska2023-09-137372.49
Biała Podlaska2023-09-127353.68
Biała Podlaska2023-09-107335.85
Biała Podlaska2023-09-097315.34
Biała Podlaska2023-09-087295.38
Biała Podlaska2023-09-077272.8
Biała Podlaska2023-09-067253.55
Biała Podlaska2023-09-057231.52
Biała Podlaska2023-09-047211.05
Biała Podlaska2023-09-037189.89
Biała Podlaska2023-09-027174.52
Biała Podlaska2023-09-017153.03
Biała Podlaska2023-08-317130.59
Biała Podlaska2023-08-307120.59
Biała Podlaska2023-08-297104.62
Biała Podlaska2023-08-287082.76
Biała Podlaska2023-08-277069.48
Biała Podlaska2023-08-267056.49
Biała Podlaska2023-08-257035.91
Biała Podlaska2023-08-247027.06
Biała Podlaska2023-08-237012.07
Biała Podlaska2023-08-226989.71
Biała Podlaska2023-08-216967.24
Biała Podlaska2023-08-206948.44
Biała Podlaska2023-08-196929.42
Biała Podlaska2023-08-186908.04
Biała Podlaska2023-08-176887.87
Biała Podlaska2023-08-166864.15
Biała Podlaska2023-08-156847.51
Biała Podlaska2023-08-146824.08
Biała Podlaska2023-08-096806.99
Biała Podlaska2023-08-086806.95
Biała Podlaska2023-08-076789.96
Biała Podlaska2023-08-066777.16
Biała Podlaska2023-08-056755.74
Biała Podlaska2023-08-046749.76
Biała Podlaska2023-08-036731.9
Biała Podlaska2023-08-026723.91
Biała Podlaska2023-08-016705.54
Biała Podlaska2023-07-316690.18
Biała Podlaska2023-07-306669.22
Biała Podlaska2023-07-296650.26
Biała Podlaska2023-07-286625.56
Biała Podlaska2023-07-266617.55
Biała Podlaska2023-07-256605.11
Biała Podlaska2023-07-246586.69
Biała Podlaska2023-07-236569.14
Biała Podlaska2023-07-226549.89
Biała Podlaska2023-07-216532.79
Biała Podlaska2023-07-206514.22
Biała Podlaska2023-07-196506.36
Biała Podlaska2023-07-186486.58
Biała Podlaska2023-07-176462.55
Biała Podlaska2023-07-166452.37
Biała Podlaska2023-07-156428.72
Biała Podlaska2023-07-146406.75
Biała Podlaska2023-07-136384.2
Biała Podlaska2023-07-126370.3
Biała Podlaska2023-07-116348.49
Biała Podlaska2023-07-106331.54
Biała Podlaska2023-07-096307.23
Biała Podlaska2023-07-086283.13
Biała Podlaska2023-07-076264.14
Biała Podlaska2023-07-066242.36
Biała Podlaska2023-07-056223.18
Biała Podlaska2023-07-046199.7
Biała Podlaska2023-07-036175.59
Biała Podlaska2023-07-026157.48
Biała Podlaska2023-06-246142.43
Biała Podlaska2023-06-236139.9
Biała Podlaska2023-06-226124.82
Biała Podlaska2023-06-216106.53
Biała Podlaska2023-06-206081.76
Biała Podlaska2023-06-196060.8
Biała Podlaska2023-06-186041.77
Biała Podlaska2023-06-176036.9
Biała Podlaska2023-06-166031.54
Biała Podlaska2023-06-156022.19
Biała Podlaska2023-06-146001.53
Biała Podlaska2023-06-135992.56
Biała Podlaska2023-06-125988.39
Biała Podlaska2023-06-115965.38
Biała Podlaska2023-06-105946.1
Biała Podlaska2023-06-095937.31
Biała Podlaska2023-06-085923.01
Biała Podlaska2023-06-075903.21
Biała Podlaska2023-06-065881.53
Biała Podlaska2023-06-055858.07
Biała Podlaska2023-06-045833.87
Biała Podlaska2023-06-035812.78
Biała Podlaska2023-06-025787.46
Biała Podlaska2023-06-015779.09
Biała Podlaska2023-05-315753.64
Biała Podlaska2023-05-305728.04
Biała Podlaska2023-05-295703.1
Biała Podlaska2023-05-285679.07
Biała Podlaska2023-05-275654.11
Biała Podlaska2023-05-265628.44
Biała Podlaska2023-05-255605.96
Biała Podlaska2023-05-245582.07
Biała Podlaska2023-05-235559.29
Biała Podlaska2023-05-225535.45
Biała Podlaska2023-05-215518.69
Biała Podlaska2023-05-205493.35
Biała Podlaska2023-05-195468.94
Biała Podlaska2023-05-185462.01
Biała Podlaska2023-05-175455.31
Biała Podlaska2023-05-165451.49
Biała Podlaska2023-05-155431.59
Biała Podlaska2023-05-145427.62
Biała Podlaska2023-05-135403.01
Biała Podlaska2023-05-125381.96
Biała Podlaska2023-05-115357.16
Biała Podlaska2023-05-105330.54
Biała Podlaska2023-05-095303.37
Biała Podlaska2023-05-085279.88
Biała Podlaska2023-05-075252.59
Biała Podlaska2023-05-065245.74
Biała Podlaska2023-05-055233.79
Biała Podlaska2023-05-045207.88
Biała Podlaska2023-05-035181.98
Biała Podlaska2023-05-025156.22
Biała Podlaska2023-05-015135.66
Biała Podlaska2023-04-305108.92
Biała Podlaska2023-04-295093.61
Biała Podlaska2023-04-285068.06
Biała Podlaska2023-04-275053.05
Biała Podlaska2023-04-265037.37
Biała Podlaska2023-04-255029.09
Biała Podlaska2023-04-245019.33
Biała Podlaska2023-04-234996.95
Biała Podlaska2023-04-224972.11
Biała Podlaska2023-04-214952.61
Biała Podlaska2023-04-204927.06
Biała Podlaska2023-04-194902.92
Biała Podlaska2023-04-184893.24
Biała Podlaska2023-04-174881.16
Biała Podlaska2023-04-164875.22
Biała Podlaska2023-04-154865.26
Biała Podlaska2023-04-144862.47
Biała Podlaska2023-04-134855.54
Biała Podlaska2023-04-124836.24
Biała Podlaska2023-04-114822.26
Biała Podlaska2023-04-104801.33
Biała Podlaska2023-04-094781.77
Biała Podlaska2023-04-084770.52
Biała Podlaska2023-04-074755.96
Biała Podlaska2023-04-064751.23
Biała Podlaska2023-04-054749.5
Biała Podlaska2023-04-044737.79
Biała Podlaska2023-04-034728.29
Biała Podlaska2023-04-024712.31
Biała Podlaska2023-04-014710.6
Biała Podlaska2023-03-314702.03
Biała Podlaska2023-03-304689.15
Biała Podlaska2023-03-294681.36
Biała Podlaska2023-03-284653.99
Biała Podlaska2023-03-274636.38
Biała Podlaska2023-03-264628.83
Biała Podlaska2023-03-254618.95
Biała Podlaska2023-03-244610.51
Biała Podlaska2023-03-234603.93
Biała Podlaska2023-03-224591.98
Biała Podlaska2023-03-214571.3
Biała Podlaska2023-03-204567.3
Biała Podlaska2023-03-194547.28
Biała Podlaska2023-03-184524.79
Biała Podlaska2023-03-174502.39
Biała Podlaska2023-03-164478.26
Biała Podlaska2023-03-154460.94
Biała Podlaska2023-03-144456.88
Biała Podlaska2023-03-134437.35
Biała Podlaska2023-03-124431.49
Biała Podlaska2023-03-114426.76
Biała Podlaska2023-03-104425
Biała Podlaska2023-03-094421.48
Biała Podlaska2023-03-084419.49
Biała Podlaska2023-03-074401.16
Biała Podlaska2023-03-064388.66
Biała Podlaska2023-03-054372.84
Biała Podlaska2023-03-044360.99
Biała Podlaska2023-03-034359.48
Biała Podlaska2023-03-024345.71
Biała Podlaska2023-03-014343.94
Biała Podlaska2023-02-284336.49
Biała Podlaska2023-02-274328.12
Biała Podlaska2023-02-264312.42
Biała Podlaska2023-02-254312.04
Biała Podlaska2023-02-244309.2
Biała Podlaska2023-02-234307.99
Biała Podlaska2023-02-224286.91
Biała Podlaska2023-02-214286
Biała Podlaska2023-02-204279.26
Biała Podlaska2023-02-194276.6
Biała Podlaska2023-02-184273.2
Biała Podlaska2023-02-174262.84
Biała Podlaska2023-02-164261.14
Biała Podlaska2023-02-154247.89
Biała Podlaska2023-02-144246.72
Biała Podlaska2023-02-134242.15
Biała Podlaska2023-02-124239.76
Biała Podlaska2023-02-114219.52
Biała Podlaska2023-02-104218.3
Biała Podlaska2023-02-094215.63
Biała Podlaska2023-02-084204.22
Biała Podlaska2023-02-074184.24
Biała Podlaska2023-02-064183.61
Biała Podlaska2023-02-054167.63
Biała Podlaska2023-02-044162.26
Biała Podlaska2023-02-034157.63
Biała Podlaska2023-02-024152.66
Biała Podlaska2023-02-014150.56
Biała Podlaska2023-01-314147.92
Biała Podlaska2023-01-304143.38
Biała Podlaska2023-01-294142.9
Biała Podlaska2023-01-284140.34
Biała Podlaska2023-01-274139.85
Biała Podlaska2023-01-264138.32
Biała Podlaska2023-01-254137.54
Biała Podlaska2023-01-244137.08
Biała Podlaska2023-01-234136.48
Biała Podlaska2023-01-224135.92
Biała Podlaska2023-01-214135.33
Biała Podlaska2023-01-204134.97
Biała Podlaska2023-01-194134.81
Biała Podlaska2023-01-184134.44
Biała Podlaska2023-01-174134.13
Biała Podlaska2023-01-164130.17
Biała Podlaska2023-01-154129.34
Biała Podlaska2023-01-144128.45
Biała Podlaska2023-01-134121.6
Biała Podlaska2023-01-124120.34
Biała Podlaska2023-01-114119.71
Biała Podlaska2023-01-104119.33
Biała Podlaska2023-01-094119.11
Biała Podlaska2023-01-084117.39
Biała Podlaska2023-01-074116.42
Biała Podlaska2023-01-064116.29
Biała Podlaska2023-01-054115.74
Biała Podlaska2023-01-044114.5
Biała Podlaska2023-01-034106.99
Biała Podlaska2023-01-024102.45
Biała Podlaska2023-01-014098.05
Biała Podlaska2022-12-314089.18
Biała Podlaska2022-12-304087.56
Biała Podlaska2022-12-294082.58
Biała Podlaska2022-12-284081.32
Biała Podlaska2022-12-274075
Biała Podlaska2022-12-264073.56
Biała Podlaska2022-12-254073.3
Biała Podlaska2022-12-244072.81
Biała Podlaska2022-12-234072.39
Biała Podlaska2022-12-224071.78
Biała Podlaska2022-12-214071.05
Biała Podlaska2022-12-204070.03
Biała Podlaska2022-12-144069.96
Biała Podlaska2022-12-104069.96
Biała Podlaska2022-12-094069.96
Biała Podlaska2022-12-084068.14
Biała Podlaska2022-12-074062.28
Biała Podlaska2022-12-064061.99
Biała Podlaska2022-12-054061.74
Biała Podlaska2022-12-044061.37
Biała Podlaska2022-12-034061.31
Biała Podlaska2022-12-024060.78
Biała Podlaska2022-12-014060.61
Biała Podlaska2022-11-304060.55
Biała Podlaska2022-11-294059.84
Biała Podlaska2022-11-284058.49
Biała Podlaska2022-11-274057.99
Biała Podlaska2022-11-264057.2
Biała Podlaska2022-11-234057.2
Biała Podlaska2022-11-224056.74
Biała Podlaska2022-11-214055.73
Biała Podlaska2022-11-204052.93
Biała Podlaska2022-11-194051.52
Biała Podlaska2022-11-184051.49
Biała Podlaska2022-11-174051.16
Biała Podlaska2022-11-164048.82
Biała Podlaska2022-11-154048.09
Biała Podlaska2022-11-144047.34
Biała Podlaska2022-11-134045.33
Biała Podlaska2022-11-124044.99
Biała Podlaska2022-11-114044.73
Biała Podlaska2022-11-104043.78
Biała Podlaska2022-11-094043.07
Biała Podlaska2022-11-084036.59
Biała Podlaska2022-11-074027.36
Biała Podlaska2022-11-064026.53
Biała Podlaska2022-11-054024.62
Biała Podlaska2022-11-044023.77
Biała Podlaska2022-11-034015.08
Biała Podlaska2022-11-024000.49
Biała Podlaska2022-11-013997.4
Biała Podlaska2022-10-313996
Biała Podlaska2022-10-303987.21
Biała Podlaska2022-10-293968.87
Biała Podlaska2022-10-283960.62
Biała Podlaska2022-10-273954.27
Biała Podlaska2022-10-263942.3
Biała Podlaska2022-10-253933.54
Biała Podlaska2022-10-243930.84
Biała Podlaska2022-10-233928.22
Biała Podlaska2022-10-223925.65
Biała Podlaska2022-10-213923.52
Biała Podlaska2022-10-203909.24
Biała Podlaska2022-10-193892.75
Biała Podlaska2022-10-183886.29
Biała Podlaska2022-10-173871.31
Biała Podlaska2022-10-163860.54
Biała Podlaska2022-10-153849.41
Biała Podlaska2022-10-143837.14
Biała Podlaska2022-10-133831.02
Biała Podlaska2022-10-123820.75
Biała Podlaska2022-10-113803.89
Biała Podlaska2022-10-103791.42
Biała Podlaska2022-10-093773.04
Biała Podlaska2022-10-083767.1
Biała Podlaska2022-10-073749.86
Biała Podlaska2022-10-063727.41
Biała Podlaska2022-10-053712.61
Biała Podlaska2022-10-043701.65
Biała Podlaska2022-10-033696.24
Biała Podlaska2022-10-023689.26
Biała Podlaska2022-10-013682.43
Biała Podlaska2022-09-303678.35
Biała Podlaska2022-09-293671.51
Biała Podlaska2022-09-283666.43
Biała Podlaska2022-09-273653.79
Biała Podlaska2022-09-263648.65
Biała Podlaska2022-09-253631.38
Biała Podlaska2022-09-243613.71
Biała Podlaska2022-09-233600.15
Biała Podlaska2022-09-223587.29
Biała Podlaska2022-09-213578.03
Biała Podlaska2022-09-203571.16
Biała Podlaska2022-09-193562.75
Biała Podlaska2022-09-183552.01
Biała Podlaska2022-09-173548.41
Biała Podlaska2022-09-163533.66
Biała Podlaska2022-09-153516.3
Biała Podlaska2022-09-143505.75
Biała Podlaska2022-09-133493.2
Biała Podlaska2022-09-123477.25
Biała Podlaska2022-09-113474.61
Biała Podlaska2022-09-103473.32
Biała Podlaska2022-09-093472.09
Biała Podlaska2022-09-083471.03
Biała Podlaska2022-09-073447.69
Biała Podlaska2022-09-063423.33
Biała Podlaska2022-09-063401.6
Biała Podlaska2022-09-053400.64
Biała Podlaska2022-09-043381.45
Biała Podlaska2022-09-033361.56
Biała Podlaska2022-09-023337.26
Biała Podlaska2022-09-013313.43
Biała Podlaska2022-08-313291.33
Biała Podlaska2022-08-233270
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content