Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 614/3)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-3111257.581
Biała Podlaska2025-01-017526.59
Biała Podlaska2024-12-317526.59
Biała Podlaska2024-01-124138.14
Biała Podlaska2024-01-114137.93
Biała Podlaska2024-01-104137.93
Biała Podlaska2024-01-094137.53
Biała Podlaska2024-01-084136.88
Biała Podlaska2024-01-074136.45
Biała Podlaska2024-01-064136.45
Biała Podlaska2024-01-054136.45
Biała Podlaska2024-01-044135.36
Biała Podlaska2024-01-034134.9
Biała Podlaska2024-01-024134.84
Biała Podlaska2024-01-014134.84
Biała Podlaska2023-12-314134.78
Biała Podlaska2023-12-304131.67
Biała Podlaska2023-12-294130.25
Biała Podlaska2023-12-284127.14
Biała Podlaska2023-12-274122.71
Biała Podlaska2023-12-264121.23
Biała Podlaska2023-12-254121.05
Biała Podlaska2023-12-244119.46
Biała Podlaska2023-12-234115.92
Biała Podlaska2023-12-224113.9
Biała Podlaska2023-12-214110.36
Biała Podlaska2023-12-204110.25
Biała Podlaska2023-12-194110.01
Biała Podlaska2023-12-184108.64
Biała Podlaska2023-12-174108.45
Biała Podlaska2023-12-164108.45
Biała Podlaska2023-12-154108.33
Biała Podlaska2023-12-144108.13
Biała Podlaska2023-12-134107.8
Biała Podlaska2023-12-124106.92
Biała Podlaska2023-12-114106.67
Biała Podlaska2023-12-024106.66
Biała Podlaska2023-12-014106.66
Biała Podlaska2023-11-304106.51
Biała Podlaska2023-11-294106.26
Biała Podlaska2023-11-284104.67
Biała Podlaska2023-11-274102.63
Biała Podlaska2023-11-264099.62
Biała Podlaska2023-11-254096.54
Biała Podlaska2023-11-244096.33
Biała Podlaska2023-11-234095.91
Biała Podlaska2023-11-224095.91
Biała Podlaska2023-11-214095.91
Biała Podlaska2023-11-204095.91
Biała Podlaska2023-11-194095.91
Biała Podlaska2023-11-174095.9
Biała Podlaska2023-11-164095.9
Biała Podlaska2023-11-154086.71
Biała Podlaska2023-11-144085.07
Biała Podlaska2023-11-134083.53
Biała Podlaska2023-11-124081.65
Biała Podlaska2023-11-114078.39
Biała Podlaska2023-11-104077.99
Biała Podlaska2023-11-094074.91
Biała Podlaska2023-11-084064.32
Biała Podlaska2023-11-074059.1
Biała Podlaska2023-11-064051.43
Biała Podlaska2023-11-054048.82
Biała Podlaska2023-11-044044.62
Biała Podlaska2023-11-034033.22
Biała Podlaska2023-11-024029.6
Biała Podlaska2023-11-014017.05
Biała Podlaska2023-10-314011.09
Biała Podlaska2023-10-304009.31
Biała Podlaska2023-10-294004.13
Biała Podlaska2023-10-283999.5
Biała Podlaska2023-10-273995.22
Biała Podlaska2023-10-263990.75
Biała Podlaska2023-10-253987.32
Biała Podlaska2023-10-243987.04
Biała Podlaska2023-10-233982.75
Biała Podlaska2023-10-223977.1
Biała Podlaska2023-10-213974.49
Biała Podlaska2023-10-203973.4
Biała Podlaska2023-10-193972.93
Biała Podlaska2023-10-183966.37
Biała Podlaska2023-10-173952.92
Biała Podlaska2023-10-163941.53
Biała Podlaska2023-10-153936.26
Biała Podlaska2023-10-143927.16
Biała Podlaska2023-10-133914.39
Biała Podlaska2023-10-123906.54
Biała Podlaska2023-10-113904.04
Biała Podlaska2023-10-103893.4
Biała Podlaska2023-10-093879.06
Biała Podlaska2023-10-083869.85
Biała Podlaska2023-10-073856.65
Biała Podlaska2023-10-063851.25
Biała Podlaska2023-10-053838.78
Biała Podlaska2023-10-043828.04
Biała Podlaska2023-10-033821.91
Biała Podlaska2023-10-023806.29
Biała Podlaska2023-10-013792.78
Biała Podlaska2023-09-303780.29
Biała Podlaska2023-09-293777.83
Biała Podlaska2023-09-283766.54
Biała Podlaska2023-09-273754.97
Biała Podlaska2023-09-263743.98
Biała Podlaska2023-09-253733.13
Biała Podlaska2023-09-243723.37
Biała Podlaska2023-09-233720.3
Biała Podlaska2023-09-223715.16
Biała Podlaska2023-09-213705.05
Biała Podlaska2023-09-203692.68
Biała Podlaska2023-09-193681.3
Biała Podlaska2023-09-183676.97
Biała Podlaska2023-09-173665.44
Biała Podlaska2023-09-163653.8
Biała Podlaska2023-09-153640.56
Biała Podlaska2023-09-143627.3
Biała Podlaska2023-09-133623.51
Biała Podlaska2023-09-123613.4
Biała Podlaska2023-09-113602.99
Biała Podlaska2023-09-103591.7
Biała Podlaska2023-09-093579.74
Biała Podlaska2023-09-083568.67
Biała Podlaska2023-09-073555.87
Biała Podlaska2023-09-063544.66
Biała Podlaska2023-09-053531.55
Biała Podlaska2023-09-043517.4
Biała Podlaska2023-09-033505.41
Biała Podlaska2023-09-023490.37
Biała Podlaska2023-09-013478.54
Biała Podlaska2023-08-313463.62
Biała Podlaska2023-08-303453.01
Biała Podlaska2023-08-293442.93
Biała Podlaska2023-08-283429.85
Biała Podlaska2023-08-273421.25
Biała Podlaska2023-08-263413.29
Biała Podlaska2023-08-253401.66
Biała Podlaska2023-08-243396
Biała Podlaska2023-08-233385.82
Biała Podlaska2023-08-223371.19
Biała Podlaska2023-08-213358.08
Biała Podlaska2023-08-203346.86
Biała Podlaska2023-08-193334.21
Biała Podlaska2023-08-183322.44
Biała Podlaska2023-08-173308.36
Biała Podlaska2023-08-163295.85
Biała Podlaska2023-08-153285.07
Biała Podlaska2023-08-143270.05
Biała Podlaska2023-08-133259.2
Biała Podlaska2023-08-123245.4
Biała Podlaska2023-08-113230.44
Biała Podlaska2023-08-103220.9
Biała Podlaska2023-08-093211.53
Biała Podlaska2023-08-083190.66
Biała Podlaska2023-08-073171.29
Biała Podlaska2023-08-063156.94
Biała Podlaska2023-08-053144.41
Biała Podlaska2023-08-043140.16
Biała Podlaska2023-08-033121.24
Biała Podlaska2023-08-023111.29
Biała Podlaska2023-08-013098.04
Biała Podlaska2023-07-313088.58
Biała Podlaska2023-07-303077.06
Biała Podlaska2023-07-293065.23
Biała Podlaska2023-07-283045.85
Biała Podlaska2023-07-273040.2
Biała Podlaska2023-07-263017.85
Biała Podlaska2023-07-253010.66
Biała Podlaska2023-07-242998.73
Biała Podlaska2023-07-232986.89
Biała Podlaska2023-07-222975.21
Biała Podlaska2023-07-212957.25
Biała Podlaska2023-07-202944.32
Biała Podlaska2023-07-192937.81
Biała Podlaska2023-07-182925.14
Biała Podlaska2023-07-172898.94
Biała Podlaska2023-07-162892.91
Biała Podlaska2023-07-152877.82
Biała Podlaska2023-07-142863.94
Biała Podlaska2023-07-132850.4
Biała Podlaska2023-07-122841.99
Biała Podlaska2023-07-112829.13
Biała Podlaska2023-07-102818.3
Biała Podlaska2023-07-092802.87
Biała Podlaska2023-07-082786.91
Biała Podlaska2023-07-072774.25
Biała Podlaska2023-07-062759.17
Biała Podlaska2023-07-052747.42
Biała Podlaska2023-07-042733.26
Biała Podlaska2023-07-032718.68
Biała Podlaska2023-07-022705.89
Biała Podlaska2023-07-012695.52
Biała Podlaska2023-06-302683.96
Biała Podlaska2023-06-292669.15
Biała Podlaska2023-06-282652.1
Biała Podlaska2023-06-272645.66
Biała Podlaska2023-06-262637.86
Biała Podlaska2023-06-252623.03
Biała Podlaska2023-06-242609.63
Biała Podlaska2023-06-232595.63
Biała Podlaska2023-06-222586.23
Biała Podlaska2023-06-212573.04
Biała Podlaska2023-06-202558
Biała Podlaska2023-06-192543.45
Biała Podlaska2023-06-182530.12
Biała Podlaska2023-06-172526.61
Biała Podlaska2023-06-162522.56
Biała Podlaska2023-06-152517.04
Biała Podlaska2023-06-142496.81
Biała Podlaska2023-06-132485.49
Biała Podlaska2023-06-122482.25
Biała Podlaska2023-06-112467.5
Biała Podlaska2023-06-102449.26
Biała Podlaska2023-06-092439.59
Biała Podlaska2023-06-082429.82
Biała Podlaska2023-06-072417.47
Biała Podlaska2023-06-062403.15
Biała Podlaska2023-06-052388.2
Biała Podlaska2023-06-042371.45
Biała Podlaska2023-06-032344.2
Biała Podlaska2023-06-022315.4
Biała Podlaska2023-06-012304.9
Biała Podlaska2023-05-312288.05
Biała Podlaska2023-05-302270.99
Biała Podlaska2023-05-292253.9
Biała Podlaska2023-05-282237.23
Biała Podlaska2023-05-272219.98
Biała Podlaska2023-05-262204.72
Biała Podlaska2023-05-252190.58
Biała Podlaska2023-05-242174.59
Biała Podlaska2023-05-232159.84
Biała Podlaska2023-05-222144.99
Biała Podlaska2023-05-212122.12
Biała Podlaska2023-05-202105.28
Biała Podlaska2023-05-192089.18
Biała Podlaska2023-05-182084.08
Biała Podlaska2023-05-172075.77
Biała Podlaska2023-05-162072.93
Biała Podlaska2023-05-152060.75
Biała Podlaska2023-05-142057.86
Biała Podlaska2023-05-132041.01
Biała Podlaska2023-05-122018.85
Biała Podlaska2023-05-112002.28
Biała Podlaska2023-05-101972.26
Biała Podlaska2023-05-091942.07
Biała Podlaska2023-05-081914.79
Biała Podlaska2023-05-071885.33
Biała Podlaska2023-05-061876.48
Biała Podlaska2023-05-051861.58
Biała Podlaska2023-05-041835.05
Biała Podlaska2023-05-031805.42
Biała Podlaska2023-05-021778.74
Biała Podlaska2023-05-011757.11
Biała Podlaska2023-04-301728.11
Biała Podlaska2023-04-291714.43
Biała Podlaska2023-04-281687.26
Biała Podlaska2023-04-271667.74
Biała Podlaska2023-04-261649.26
Biała Podlaska2023-04-251639.54
Biała Podlaska2023-04-241627.5
Biała Podlaska2023-04-231604.27
Biała Podlaska2023-04-221577.63
Biała Podlaska2023-04-211557.54
Biała Podlaska2023-04-201530.49
Biała Podlaska2023-04-191512.11
Biała Podlaska2023-04-181502.05
Biała Podlaska2023-04-171488.44
Biała Podlaska2023-04-161479.95
Biała Podlaska2023-04-151469.64
Biała Podlaska2023-04-141466.39
Biała Podlaska2023-04-131459.27
Biała Podlaska2023-04-121438.96
Biała Podlaska2023-04-111420.63
Biała Podlaska2023-04-101400.97
Biała Podlaska2023-04-091382.65
Biała Podlaska2023-04-081369.07
Biała Podlaska2023-04-071354.11
Biała Podlaska2023-04-061349.01
Biała Podlaska2023-04-051346.89
Biała Podlaska2023-04-041331.82
Biała Podlaska2023-04-031320.39
Biała Podlaska2023-04-021303.65
Biała Podlaska2023-04-011301.32
Biała Podlaska2023-03-311290.64
Biała Podlaska2023-03-301277.36
Biała Podlaska2023-03-291269.03
Biała Podlaska2023-03-281243.04
Biała Podlaska2023-03-271225.94
Biała Podlaska2023-03-261217.65
Biała Podlaska2023-03-251206.92
Biała Podlaska2023-03-241197.46
Biała Podlaska2023-03-231190.39
Biała Podlaska2023-03-221178.5
Biała Podlaska2023-03-211158.42
Biała Podlaska2023-03-201152.89
Biała Podlaska2023-03-191135.3
Biała Podlaska2023-03-181115.3
Biała Podlaska2023-03-171094.31
Biała Podlaska2023-03-161072.51
Biała Podlaska2023-03-151054.54
Biała Podlaska2023-03-141049.28
Biała Podlaska2023-03-131031.89
Biała Podlaska2023-03-121026.31
Biała Podlaska2023-03-111016.4
Biała Podlaska2023-03-101015.06
Biała Podlaska2023-03-091011.14
Biała Podlaska2023-03-081009.49
Biała Podlaska2023-03-07996.05
Biała Podlaska2023-03-06986.69
Biała Podlaska2023-03-05973.15
Biała Podlaska2023-03-04961.66
Biała Podlaska2023-03-03959.91
Biała Podlaska2023-03-02948.19
Biała Podlaska2023-03-01946.89
Biała Podlaska2023-02-28939.93
Biała Podlaska2023-02-27931.87
Biała Podlaska2023-02-26918.44
Biała Podlaska2023-02-25918.1
Biała Podlaska2023-02-24914.48
Biała Podlaska2023-02-23913.68
Biała Podlaska2023-02-22896.74
Biała Podlaska2023-02-21895.98
Biała Podlaska2023-02-20889.77
Biała Podlaska2023-02-19886.74
Biała Podlaska2023-02-18883.29
Biała Podlaska2023-02-17875.15
Biała Podlaska2023-02-16873.16
Biała Podlaska2023-02-15862.35
Biała Podlaska2023-02-14861.48
Biała Podlaska2023-02-13858
Biała Podlaska2023-02-12855.28
Biała Podlaska2023-02-11840.06
Biała Podlaska2023-02-10838.57
Biała Podlaska2023-02-09835.38
Biała Podlaska2023-02-08826.33
Biała Podlaska2023-02-07812.18
Biała Podlaska2023-02-06811.79
Biała Podlaska2023-02-05800.17
Biała Podlaska2023-02-04795.71
Biała Podlaska2023-02-03791.48
Biała Podlaska2023-02-02786.21
Biała Podlaska2023-02-01784.23
Biała Podlaska2023-01-31781.24
Biała Podlaska2023-01-30776.86
Biała Podlaska2023-01-29776.26
Biała Podlaska2023-01-28773.65
Biała Podlaska2023-01-27773.34
Biała Podlaska2023-01-26772.21
Biała Podlaska2023-01-25771.6
Biała Podlaska2023-01-24771.27
Biała Podlaska2023-01-23770.77
Biała Podlaska2023-01-22770.33
Biała Podlaska2023-01-21769.87
Biała Podlaska2023-01-20769.8
Biała Podlaska2023-01-19769.76
Biała Podlaska2023-01-18769.45
Biała Podlaska2023-01-17769.24
Biała Podlaska2023-01-16765.99
Biała Podlaska2023-01-15765.51
Biała Podlaska2023-01-14764.91
Biała Podlaska2023-01-13759.74
Biała Podlaska2023-01-12758.45
Biała Podlaska2023-01-11758.02
Biała Podlaska2023-01-10757.79
Biała Podlaska2023-01-09757.64
Biała Podlaska2023-01-08755.84
Biała Podlaska2023-01-07755.73
Biała Podlaska2023-01-06755.73
Biała Podlaska2023-01-05755.32
Biała Podlaska2023-01-04754.14
Biała Podlaska2023-01-03749.22
Biała Podlaska2023-01-02746.36
Biała Podlaska2023-01-01743.09
Biała Podlaska2022-12-31737.41
Biała Podlaska2022-12-30735.78
Biała Podlaska2022-12-29732.47
Biała Podlaska2022-12-28731.68
Biała Podlaska2022-12-27727.18
Biała Podlaska2022-12-26725.85
Biała Podlaska2022-12-25725.71
Biała Podlaska2022-12-24725.37
Biała Podlaska2022-12-23724.97
Biała Podlaska2022-12-21724.57
Biała Podlaska2022-12-20724.38
Biała Podlaska2022-12-11724.38
Biała Podlaska2022-12-10724.38
Biała Podlaska2022-12-09724.38
Biała Podlaska2022-12-08723.08
Biała Podlaska2022-12-07718.93
Biała Podlaska2022-12-06718.93
Biała Podlaska2022-12-05718.8
Biała Podlaska2022-12-04718.57
Biała Podlaska2022-12-03718.57
Biała Podlaska2022-12-02718.25
Biała Podlaska2022-11-30718.13
Biała Podlaska2022-11-29718.04
Biała Podlaska2022-11-28717.28
Biała Podlaska2022-11-27717.13
Biała Podlaska2022-11-24717.13
Biała Podlaska2022-11-23717.13
Biała Podlaska2022-11-22716.77
Biała Podlaska2022-11-21715.77
Biała Podlaska2022-11-20713.36
Biała Podlaska2022-11-19712.96
Biała Podlaska2022-11-18712.96
Biała Podlaska2022-11-17712.88
Biała Podlaska2022-11-16710.4
Biała Podlaska2022-11-15709.8
Biała Podlaska2022-11-14709.28
Biała Podlaska2022-11-13706.64
Biała Podlaska2022-11-12706.38
Biała Podlaska2022-11-11706.17
Biała Podlaska2022-11-10705.49
Biała Podlaska2022-11-09705
Biała Podlaska2022-11-08699.07
Biała Podlaska2022-11-07693.11
Biała Podlaska2022-11-06692.61
Biała Podlaska2022-11-05691.48
Biała Podlaska2022-11-04690.96
Biała Podlaska2022-11-03684.05
Biała Podlaska2022-11-02672.84
Biała Podlaska2022-11-01670.98
Biała Podlaska2022-10-31670
Biała Podlaska2022-10-30665.15
Biała Podlaska2022-10-29656.71
Biała Podlaska2022-10-28650.52
Biała Podlaska2022-10-27646.41
Biała Podlaska2022-10-26636.53
Biała Podlaska2022-10-25629.98
Biała Podlaska2022-10-24628.22
Biała Podlaska2022-10-23625.77
Biała Podlaska2022-10-22624.17
Biała Podlaska2022-10-21621.9
Biała Podlaska2022-10-20609.69
Biała Podlaska2022-10-19597.52
Biała Podlaska2022-10-18592.55
Biała Podlaska2022-10-17585.52
Biała Podlaska2022-10-16576.8
Biała Podlaska2022-10-15567.58
Biała Podlaska2022-10-14562.59
Biała Podlaska2022-10-13555.85
Biała Podlaska2022-10-12549.14
Biała Podlaska2022-10-11534.86
Biała Podlaska2022-10-10524.01
Biała Podlaska2022-10-09509.46
Biała Podlaska2022-10-08503.63
Biała Podlaska2022-10-07489.26
Biała Podlaska2022-10-06470.49
Biała Podlaska2022-10-05460.85
Biała Podlaska2022-10-04454.5
Biała Podlaska2022-10-03449.21
Biała Podlaska2022-10-02442.27
Biała Podlaska2022-10-01435.06
Biała Podlaska2022-09-30432.3
Biała Podlaska2022-09-29424.32
Biała Podlaska2022-09-28420.83
Biała Podlaska2022-09-27410.01
Biała Podlaska2022-09-26406.96
Biała Podlaska2022-09-25392.33
Biała Podlaska2022-09-24375.53
Biała Podlaska2022-09-23360.66
Biała Podlaska2022-09-22348.66
Biała Podlaska2022-09-21342.78
Biała Podlaska2022-09-20336.75
Biała Podlaska2022-09-19329.16
Biała Podlaska2022-09-18319.07
Biała Podlaska2022-09-17315.27
Biała Podlaska2022-09-16300.34
Biała Podlaska2022-09-15284.88
Biała Podlaska2022-09-14275.78
Biała Podlaska2022-09-13263.13
Biała Podlaska2022-09-12249.54
Biała Podlaska2022-09-11247.67
Biała Podlaska2022-09-10246.75
Biała Podlaska2022-09-09245.87
Biała Podlaska2022-09-08245.06
Biała Podlaska2022-09-07221.97
Biała Podlaska2022-09-06219.61
Biała Podlaska2022-09-06197.84
Biała Podlaska2022-09-05195.99
Biała Podlaska2022-09-04180.29
Biała Podlaska2022-09-03160.45
Biała Podlaska2022-09-02136.04
Biała Podlaska2022-09-01111.21
Biała Podlaska2022-08-3190.09
Biała Podlaska2022-08-3067.95
Biała Podlaska2022-08-2957.02
Biała Podlaska2022-08-2853.54
Biała Podlaska2022-08-2740.31
Biała Podlaska2022-08-2626.86
Biała Podlaska2022-08-2514.07
Biała Podlaska2022-08-2411.98
Biała Podlaska2022-08-240.5
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content