Historia odczytów

Adres instalacji: Biała Podlaska (nr działki: 723/7)

Poniższa tabela zawiera wszystkie pomiary wraz z datami ich wykonania w wybranej instalacji. Filtry znajdujące się pod tabelą umożliwiają filtrowanie zawartości tabeli wg wybranych kryteriów (lokalizacja instalacji, numer działki, zakres dat pomiarów). Kliknięcie w tytuł kolumny pozwala na zmianę kolejności sortowania wierszy w tabeli.

 

MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]
Biała Podlaska2025-12-3114666.545
Biała Podlaska2025-01-019753.45
Biała Podlaska2024-12-319753.45
Biała Podlaska2024-01-015287
Biała Podlaska2023-12-315287
Biała Podlaska2023-11-075192.14
Biała Podlaska2023-11-065189.87
Biała Podlaska2023-11-055187.44
Biała Podlaska2023-11-045183.13
Biała Podlaska2023-11-035173.72
Biała Podlaska2023-11-025170.22
Biała Podlaska2023-11-015159.76
Biała Podlaska2023-10-315154.12
Biała Podlaska2023-10-305151.56
Biała Podlaska2023-10-295143.56
Biała Podlaska2023-10-285139.18
Biała Podlaska2023-10-275134.36
Biała Podlaska2023-10-265130.1
Biała Podlaska2023-10-255126.63
Biała Podlaska2023-10-245125.93
Biała Podlaska2023-10-235120.46
Biała Podlaska2023-10-225115.08
Biała Podlaska2023-10-215110.97
Biała Podlaska2023-10-205108.93
Biała Podlaska2023-10-195107.93
Biała Podlaska2023-10-185101.05
Biała Podlaska2023-10-175087.93
Biała Podlaska2023-10-165078.76
Biała Podlaska2023-10-155074.75
Biała Podlaska2023-10-145065.22
Biała Podlaska2023-10-135052.48
Biała Podlaska2023-10-125045.18
Biała Podlaska2023-10-115040.38
Biała Podlaska2023-10-105029.85
Biała Podlaska2023-10-095017.72
Biała Podlaska2023-10-085009.74
Biała Podlaska2023-10-074996.46
Biała Podlaska2023-10-064990.95
Biała Podlaska2023-10-054980.24
Biała Podlaska2023-10-044968.73
Biała Podlaska2023-10-034962.48
Biała Podlaska2023-10-024947.36
Biała Podlaska2023-10-014933.41
Biała Podlaska2023-09-304921.89
Biała Podlaska2023-09-294916.61
Biała Podlaska2023-09-264899.56
Biała Podlaska2023-09-254883.1
Biała Podlaska2023-09-244866.02
Biała Podlaska2023-09-234861.07
Biała Podlaska2023-09-224851.56
Biała Podlaska2023-09-214833.74
Biała Podlaska2023-09-204815.2
Biała Podlaska2023-09-194796.02
Biała Podlaska2023-09-184786.34
Biała Podlaska2023-09-174767.37
Biała Podlaska2023-09-164747.74
Biała Podlaska2023-09-154726.92
Biała Podlaska2023-09-144706.07
Biała Podlaska2023-09-134700.4
Biała Podlaska2023-09-124687.93
Biała Podlaska2023-09-114672.29
Biała Podlaska2023-09-104653.13
Biała Podlaska2023-09-094633.92
Biała Podlaska2023-09-084615.83
Biała Podlaska2023-09-074595.54
Biała Podlaska2023-09-064576.33
Biała Podlaska2023-09-054554.09
Biała Podlaska2023-09-044531.61
Biała Podlaska2023-09-034516.37
Biała Podlaska2023-09-024500
Biała Podlaska2023-09-014480.28
Biała Podlaska2023-08-314459.48
Biała Podlaska2023-08-304451.08
Biała Podlaska2023-08-294433.52
Biała Podlaska2023-08-284412.72
Biała Podlaska2023-08-274397.49
Biała Podlaska2023-08-264385.3
Biała Podlaska2023-08-254363.81
Biała Podlaska2023-08-244351.43
Biała Podlaska2023-08-234331.85
Biała Podlaska2023-08-224307.63
Biała Podlaska2023-08-214284.69
Biała Podlaska2023-08-204265.83
Biała Podlaska2023-08-194244.44
Biała Podlaska2023-08-184223.04
Biała Podlaska2023-08-174199.66
Biała Podlaska2023-08-164177.35
Biała Podlaska2023-08-154156.46
Biała Podlaska2023-08-144131.66
Biała Podlaska2023-08-134112.51
Biała Podlaska2023-08-124089.34
Biała Podlaska2023-08-114065.29
Biała Podlaska2023-08-104047.48
Biała Podlaska2023-08-094029.97
Biała Podlaska2023-08-084007.75
Biała Podlaska2023-08-073988.11
Biała Podlaska2023-08-063975.14
Biała Podlaska2023-08-053949.91
Biała Podlaska2023-08-043941.84
Biała Podlaska2023-08-033922.32
Biała Podlaska2023-08-023910.46
Biała Podlaska2023-08-013894.1
Biała Podlaska2023-07-313871.02
Biała Podlaska2023-07-303846.79
Biała Podlaska2023-07-293826.95
Biała Podlaska2023-07-283802.33
Biała Podlaska2023-07-273790.87
Biała Podlaska2023-07-263769.53
Biała Podlaska2023-07-253753.96
Biała Podlaska2023-07-243729.98
Biała Podlaska2023-07-233711.46
Biała Podlaska2023-07-223686.48
Biała Podlaska2023-07-213670.11
Biała Podlaska2023-07-203644.73
Biała Podlaska2023-07-193636.99
Biała Podlaska2023-07-183610.88
Biała Podlaska2023-07-173584.09
Biała Podlaska2023-07-163567.48
Biała Podlaska2023-07-153539.51
Biała Podlaska2023-07-143515.46
Biała Podlaska2023-07-133491.33
Biała Podlaska2023-07-123470.31
Biała Podlaska2023-07-113442.42
Biała Podlaska2023-07-103425.43
Biała Podlaska2023-07-093395.93
Biała Podlaska2023-07-083367.35
Biała Podlaska2023-07-073342.06
Biała Podlaska2023-07-063313.73
Biała Podlaska2023-07-053289.23
Biała Podlaska2023-07-043263.2
Biała Podlaska2023-07-033234.47
Biała Podlaska2023-07-023209.18
Biała Podlaska2023-07-013190.07
Biała Podlaska2023-06-303174.37
Biała Podlaska2023-06-293145.39
Biała Podlaska2023-06-283128.97
Biała Podlaska2023-06-273113.54
Biała Podlaska2023-06-263103.05
Biała Podlaska2023-06-253074.73
Biała Podlaska2023-06-243049.3
Biała Podlaska2023-06-233020.92
Biała Podlaska2023-06-222999.07
Biała Podlaska2023-06-212976.88
Biała Podlaska2023-06-202949.16
Biała Podlaska2023-06-192925.89
Biała Podlaska2023-06-182904.84
Biała Podlaska2023-06-172898.7
Biała Podlaska2023-06-162892.34
Biała Podlaska2023-06-152880
Biała Podlaska2023-06-142860.36
Biała Podlaska2023-06-132849.04
Biała Podlaska2023-06-122843.21
Biała Podlaska2023-06-112814.72
Biała Podlaska2023-06-102789.05
Biała Podlaska2023-06-092779.59
Biała Podlaska2023-06-082755.81
Biała Podlaska2023-06-072730.21
Biała Podlaska2023-06-062705.33
Biała Podlaska2023-06-052677.2
Biała Podlaska2023-06-042648.17
Biała Podlaska2023-06-032620.24
Biała Podlaska2023-06-022590.53
Biała Podlaska2023-06-012579.4
Biała Podlaska2023-05-312549.49
Biała Podlaska2023-05-302519.28
Biała Podlaska2023-05-292490.67
Biała Podlaska2023-05-282460.71
Biała Podlaska2023-05-272431.46
Biała Podlaska2023-05-262402.27
Biała Podlaska2023-05-252380.55
Biała Podlaska2023-05-242357.58
Biała Podlaska2023-05-232331.37
Biała Podlaska2023-05-222302.57
Biała Podlaska2023-05-212278.42
Biała Podlaska2023-05-202249.11
Biała Podlaska2023-05-192222.68
Biała Podlaska2023-05-182213.83
Biała Podlaska2023-05-172204.79
Biała Podlaska2023-05-162199.47
Biała Podlaska2023-05-152173.5
Biała Podlaska2023-05-142168.16
Biała Podlaska2023-05-132138.96
Biała Podlaska2023-05-122115.28
Biała Podlaska2023-05-112087.45
Biała Podlaska2023-05-102057.42
Biała Podlaska2023-05-092026.83
Biała Podlaska2023-05-081998.46
Biała Podlaska2023-05-071968.32
Biała Podlaska2023-05-061961.75
Biała Podlaska2023-05-051945.08
Biała Podlaska2023-05-041917.8
Biała Podlaska2023-05-031887.96
Biała Podlaska2023-05-021863.61
Biała Podlaska2023-05-011840.06
Biała Podlaska2023-04-301810.5
Biała Podlaska2023-04-291795.82
Biała Podlaska2023-04-281770.69
Biała Podlaska2023-04-271749.35
Biała Podlaska2023-04-261727.87
Biała Podlaska2023-04-251717.61
Biała Podlaska2023-04-241703.44
Biała Podlaska2023-04-231678.94
Biała Podlaska2023-04-221652.68
Biała Podlaska2023-04-211631.66
Biała Podlaska2023-04-201604.54
Biała Podlaska2023-04-191579.55
Biała Podlaska2023-04-181569.16
Biała Podlaska2023-04-171555.35
Biała Podlaska2023-04-161544.92
Biała Podlaska2023-04-151535.35
Biała Podlaska2023-04-141531.58
Biała Podlaska2023-04-131524.12
Biała Podlaska2023-04-121503.99
Biała Podlaska2023-04-111485.29
Biała Podlaska2023-04-101465.16
Biała Podlaska2023-04-091446.52
Biała Podlaska2023-04-081433.77
Biała Podlaska2023-04-071417.2
Biała Podlaska2023-04-061411.62
Biała Podlaska2023-04-051409.16
Biała Podlaska2023-04-041394.32
Biała Podlaska2023-04-031381.93
Biała Podlaska2023-04-021364.17
Biała Podlaska2023-04-011361.55
Biała Podlaska2023-03-311352.27
Biała Podlaska2023-03-301338.82
Biała Podlaska2023-03-291330.2
Biała Podlaska2023-03-281306.02
Biała Podlaska2023-03-271286.7
Biała Podlaska2023-03-261277.64
Biała Podlaska2023-03-251267.7
Biała Podlaska2023-03-241258.52
Biała Podlaska2023-03-231250.95
Biała Podlaska2023-03-221238.71
Biała Podlaska2023-03-211218.83
Biała Podlaska2023-03-201213.08
Biała Podlaska2023-03-191196.68
Biała Podlaska2023-03-181177.03
Biała Podlaska2023-03-171157.07
Biała Podlaska2023-03-161136.67
Biała Podlaska2023-03-151120.97
Biała Podlaska2023-03-141115.65
Biała Podlaska2023-03-131097.96
Biała Podlaska2023-03-121092.26
Biała Podlaska2023-03-111086.22
Biała Podlaska2023-03-101083.72
Biała Podlaska2023-03-091081.59
Biała Podlaska2023-03-081080.29
Biała Podlaska2023-03-071069.72
Biała Podlaska2023-03-061060.47
Biała Podlaska2023-03-051046.29
Biała Podlaska2023-03-041034.1
Biała Podlaska2023-03-031032.13
Biała Podlaska2023-03-021020.32
Biała Podlaska2023-03-011017.94
Biała Podlaska2023-02-281012.45
Biała Podlaska2023-02-271007.22
Biała Podlaska2023-02-26994.35
Biała Podlaska2023-02-25993.67
Biała Podlaska2023-02-24990.09
Biała Podlaska2023-02-23988.49
Biała Podlaska2023-02-22973.07
Biała Podlaska2023-02-21971.53
Biała Podlaska2023-02-20965.89
Biała Podlaska2023-02-19963.23
Biała Podlaska2023-02-18959.79
Biała Podlaska2023-02-17952.13
Biała Podlaska2023-02-16949.97
Biała Podlaska2023-02-15939.96
Biała Podlaska2023-02-14938.27
Biała Podlaska2023-02-13935.37
Biała Podlaska2023-02-12932.24
Biała Podlaska2023-02-11921.25
Biała Podlaska2023-02-10919.67
Biała Podlaska2023-02-09916.43
Biała Podlaska2023-02-08908.69
Biała Podlaska2023-02-07896.91
Biała Podlaska2023-02-06896.14
Biała Podlaska2023-02-05884.86
Biała Podlaska2023-02-04880.2
Biała Podlaska2023-02-03875.54
Biała Podlaska2023-02-02870.98
Biała Podlaska2023-02-01868.59
Biała Podlaska2023-01-31865.68
Biała Podlaska2023-01-30861.38
Biała Podlaska2023-01-29860.53
Biała Podlaska2023-01-28857.68
Biała Podlaska2023-01-27857.03
Biała Podlaska2023-01-26854.91
Biała Podlaska2023-01-25853.69
Biała Podlaska2023-01-24852.92
Biała Podlaska2023-01-23851.91
Biała Podlaska2023-01-22850.99
Biała Podlaska2023-01-21850.03
Biała Podlaska2023-01-20849.6
Biała Podlaska2023-01-19849.47
Biała Podlaska2023-01-18848.77
Biała Podlaska2023-01-17848.3
Biała Podlaska2023-01-16845.09
Biała Podlaska2023-01-15844.08
Biała Podlaska2023-01-14842.88
Biała Podlaska2023-01-13838.13
Biała Podlaska2023-01-12836.55
Biała Podlaska2023-01-11835.74
Biała Podlaska2023-01-10835.15
Biała Podlaska2023-01-09834.77
Biała Podlaska2023-01-08833.11
Biała Podlaska2023-01-07833.09
Biała Podlaska2023-01-06833.09
Biała Podlaska2023-01-05832.21
Biała Podlaska2023-01-04830.77
Biała Podlaska2023-01-03826.2
Biała Podlaska2023-01-02823.76
Biała Podlaska2023-01-01820.55
Biała Podlaska2022-12-31815.85
Biała Podlaska2022-12-30814.17
Biała Podlaska2022-12-29811.96
Biała Podlaska2022-12-28810.71
Biała Podlaska2022-12-27806.55
Biała Podlaska2022-12-26805.19
Biała Podlaska2022-12-25804.81
Biała Podlaska2022-12-24804.08
Biała Podlaska2022-12-23803.28
Biała Podlaska2022-12-22802.47
Biała Podlaska2022-12-21801.46
Biała Podlaska2022-12-20800.74
Biała Podlaska2022-12-19800.74
Biała Podlaska2022-12-18800.74
Biała Podlaska2022-12-17800.74
Biała Podlaska2022-12-16800.74
Biała Podlaska2022-12-15800.74
Biała Podlaska2022-12-14800.74
Biała Podlaska2022-12-13799.72
Biała Podlaska2022-12-12799.5
Biała Podlaska2022-12-11799.25
Biała Podlaska2022-12-10799.25
Biała Podlaska2022-12-09799.25
Biała Podlaska2022-12-08798.39
Biała Podlaska2022-12-07797.06
Biała Podlaska2022-12-06797.06
Biała Podlaska2022-12-05797.05
Biała Podlaska2022-12-04797.01
Biała Podlaska2022-12-03797.01
Biała Podlaska2022-12-02796.94
Biała Podlaska2022-12-01796.94
Biała Podlaska2022-11-30796.94
Biała Podlaska2022-11-29796.94
Biała Podlaska2022-11-28796.94
Biała Podlaska2022-11-27796.94
Biała Podlaska2022-11-24796.94
Biała Podlaska2022-11-23796.94
Biała Podlaska2022-11-22796.16
Biała Podlaska2022-11-21794.87
Biała Podlaska2022-11-20793.29
Biała Podlaska2022-11-19792.94
Biała Podlaska2022-11-18792.9
Biała Podlaska2022-11-17792.88
Biała Podlaska2022-11-16790.83
Biała Podlaska2022-11-15789.66
Biała Podlaska2022-11-14788.6
Biała Podlaska2022-11-13785.86
Biała Podlaska2022-11-12785.23
Biała Podlaska2022-11-11784.72
Biała Podlaska2022-11-10783.36
Biała Podlaska2022-11-09782.26
Biała Podlaska2022-11-08776.59
Biała Podlaska2022-11-07771.99
Biała Podlaska2022-11-06770.97
Biała Podlaska2022-11-05769.33
Biała Podlaska2022-11-04768.22
Biała Podlaska2022-11-03762.13
Biała Podlaska2022-11-02751.48
Biała Podlaska2022-11-01749.53
Biała Podlaska2022-10-31747.64
Biała Podlaska2022-10-30743.1
Biała Podlaska2022-10-29732.08
Biała Podlaska2022-10-28726.05
Biała Podlaska2022-10-27721.28
Biała Podlaska2022-10-26713.93
Biała Podlaska2022-10-25708.13
Biała Podlaska2022-10-24705.19
Biała Podlaska2022-10-23702.39
Biała Podlaska2022-10-22699.45
Biała Podlaska2022-10-21696.96
Biała Podlaska2022-10-20685.42
Biała Podlaska2022-10-19674.35
Biała Podlaska2022-10-18669.98
Biała Podlaska2022-10-17659.36
Biała Podlaska2022-10-16652.18
Biała Podlaska2022-10-15643.31
Biała Podlaska2022-10-14633.6
Biała Podlaska2022-10-13625.98
Biała Podlaska2022-10-12619.81
Biała Podlaska2022-10-11605.88
Biała Podlaska2022-10-10596.71
Biała Podlaska2022-10-09585.27
Biała Podlaska2022-10-08580.54
Biała Podlaska2022-10-07566.68
Biała Podlaska2022-10-06550.12
Biała Podlaska2022-10-05536.36
Biała Podlaska2022-10-04526.95
Biała Podlaska2022-10-03521.6
Biała Podlaska2022-10-02516.16
Biała Podlaska2022-10-01510.96
Biała Podlaska2022-09-30506.81
Biała Podlaska2022-09-29497.93
Biała Podlaska2022-09-28491.9
Biała Podlaska2022-09-27482.68
Biała Podlaska2022-09-26478.24
Biała Podlaska2022-09-25463.45
Biała Podlaska2022-09-24446.32
Biała Podlaska2022-09-23433.22
Biała Podlaska2022-09-22422.52
Biała Podlaska2022-09-21412.89
Biała Podlaska2022-09-20406.43
Biała Podlaska2022-09-19399.01
Biała Podlaska2022-09-18389.55
Biała Podlaska2022-09-17384.66
Biała Podlaska2022-09-16367.71
Biała Podlaska2022-09-15352.9
Biała Podlaska2022-09-14343.23
Biała Podlaska2022-09-13332.01
Biała Podlaska2022-09-12318.38
Biała Podlaska2022-09-11314.96
Biała Podlaska2022-09-10313.1
Biała Podlaska2022-09-09311.25
Biała Podlaska2022-09-08309.62
Biała Podlaska2022-09-07287.05
Biała Podlaska2022-09-06283.88
Biała Podlaska2022-09-06263.9
Biała Podlaska2022-09-05260.55
Biała Podlaska2022-09-04238.86
Biała Podlaska2022-09-03217.9
Biała Podlaska2022-09-02194.02
Biała Podlaska2022-09-01169.9
Biała Podlaska2022-08-31147.82
Biała Podlaska2022-08-30125.75
Biała Podlaska2022-08-29112.07
Biała Podlaska2022-08-28106.6
Biała Podlaska2022-08-2784.93
Biała Podlaska2022-08-2662.32
Biała Podlaska2022-08-2542.31
Biała Podlaska2022-08-243340
Biała Podlaska2022-08-2420.33
Biała Podlaska2022-08-242.94
MiejscowośćData ostatniego pomiaruWartość pomiaru [kWh]

 

Wykres jest ilustracją graficzną wartości pomiarów wykonanych w instalacjach w funkcji czasu.


Skip to content